Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Pomorskie Premium Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, Pomorskie Premium Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemne złoto. Jak wół stoi na etykiecie napis ''klarowne'', jednak takie nie jest. [2]
    Piana: Średnio i drobno pęcherzykowa, niezbyt obfita. Za to solidnie oblepia szkło. [3.5]
    Zapach: Aromat miodowy, ale powąchany nie ze słoika tylko z mokrego kartonu. Oprócz tego, nie ma niczego, jakby sobie życzył tego pan Kononowicz. Ani chmielu, ani czegoś przyjemnego od słodu, ani nawet żadnych innych wad. [2]
    Smak: Jest nawet goryczka, lekka, ziołowa i połączona z karmelem. Piwo nie jest jednak słodkie, wszystko jest nieźle zbalansowane, kwasku nie ma, dobrze orzeźwia. Zaskoczenie po tym co powąchałem. [3.5]
    Wysycenie: Średnie w kierunku do niskiego. Dużo mniejsze niż w naszych eurolagerach. [3.5]
    Opakowanie: Na etykiecie rysunek jakiegoś portu. Piwo za drogie, zapłaciłem raczej za krachlę, a nie jakość piwa. [3.5]
    Uwagi: Piwo pije się lepiej z zatkanym nosem. Warka 16.06.2016.

    Moja ocena: [2.9]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎