Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Mózg

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Mózg

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yassmen
    Senior
    • 11-2012
    • 288

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoto-bursztynowe, jasne, klarowne. [4]
    Piana: Taki kożuszek rachityczny w brudnej bieli. Niby bittery pianą nie onieśmielają, ale trochę nędznie nawet jak na ten styl. Na plus - długo się trzyma. [4]
    Zapach: Owocowy z nutką słodyczy. Drożdżowa podbudowa i lekki alkohol. [3.5]
    Smak: Słodkawa owocowość z wyraźnym goryczkowym podbiciem. Niby nic takiego, ale świetnie się pije. Sesyjne, pubowe. Smakowało. [4]
    Wysycenie: Nie za wysokie, pasujące. [4.5]
    Opakowanie: Średnio ogarniam koncepcję. Czemu ten bitter to Mózg? Poza tym - prosto, czytelnie, bez znaków szczególnych. [4]
    Uwagi: Niczego nie urywa, ale nie obraziłbym się gdyby było ogólnodostępne, chociaż na Pomorzu, jako lane sesyjne.

    Moja ocena: [3.85]

    Comment

    • Klatak
      Senior
      • 07-2014
      • 431

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasny bursztyn z średnim zmętnieniem. Dość jasny i mocno zmętniony jak na ESB. [4]
      Piana: Średnio obfita, dość drobno zbudowana, trwałość poniżej średniej, średnio zdobi szkło. [4]
      Zapach: Średnio intensywny, owocowy z wyraźną nutą gruszki, nieco miodowy, raczej brak karmelu. Dość przyjemny. [4]
      Smak: Dość wytrawne ale ze słodkim odczuciem ze średnią bardzo szlachetną ziołową goryczką. Nieco jakby lagerowe (słodowe), karmelu brak. [3.5]
      Wysycenie: Niskie, mogło by być trochę wyższe. [4]
      Opakowanie: Całkiem fajne z kompletem informacji. [4.5]
      Uwagi: Warka z datą do 18.05.2015. Smaczne piwo ale mało wpasowujące się w styl.

      Moja ocena: [3.825]
      Last edited by Klatak; 27-04-2015, 18:38.

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9731

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, śladowo zamglony. [4]
        Piana: Kremowa, średniodrobna, średniowysoka, dość trwała. Ładnie się osadza... [4]
        Zapach: Owoce tropikalne, słód i karmel. Tak ma być? [3.5]
        Smak: Goryczka, łagodna i stonowana. Poza tym słód karmelowy i owoce. [4]
        Wysycenie: Średnie, OK. [4]
        Opakowanie: Ciekawa, choć kompletnie niezrozumiała nazwa (czekam na piwo "Śledziona" albo "Odbyt" ). Opakowanie charakterystyczne, stylistyka dopracowana. [4]
        Uwagi: Tak, jak napisano na ecie, to całkiem pijalne i fajne piwo .

        Moja ocena: [3.825]

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: bursztyn lekko wpadający w pomarańcz, mętne [4.5]
          Piana: biała, drobna, opada powoli, osadza si na szkle minimalistycznie [3.5]
          Zapach: słodowy z minimalną domieszką kwasku [2.5]
          Smak: średnia treściwość, smak to głownie cytrusowa kwaskowatość mająca chyba być chmielem, dość cierpka, pestkowa, zalegająca mimo, że nie jest bardzo mocna, momentami w kącikach ust poczucie lekkiego kwasku [3]
          Wysycenie: idealne [5]
          Opakowanie: nie rozumiem dlaczego to piwo nazywa się Mózg, no chyba, że skierowane jest dla Mózgowców, totalny minus za brak miejsca produkcji, tekst wyprodukowano w PL na zlecenie bla bla bla to ta sama bajka co na piwach marketowych z Lidla - wyprodukowane w EU [2]
          Uwagi: piwo może porazić Mózg, czym nie wiem, ale na pewno jest groźne, więcej ryzykować nie będę

          Moja ocena: [3]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎