Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Bez Sensu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] Bez Sensu

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rgrzech
    Senior
    • 12-2013
    • 230

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemna miedź, solidnie zmętnione. [3.5]
    Piana: Średnio i drobno pęcherzykowa, biała, szybko opada. Delikatny lacing. [3.5]
    Zapach: Z butelki delikatny karmel, po przelaniu do szkła absolutny brak czegokolwiek. [2.5]
    Smak: Słodowy z lekką estrowością i cierpkością na języku. Goryczki i akcentów cytrusowych brak. Bzu także nie wyczułem, mimo usilnych starań. Straszna pustka. [3]
    Wysycenie: Bardzo niskie, potęgujące smakową pustkę. [3]
    Opakowanie: Ładny, spójny projekt graficzny, dobre kolory, jednak przyklejenie etykiety fatalne. [4]
    Uwagi: Faktycznie piwo bez sensu. Szkoda miejsca w żołądku marnować.

    Moja ocena: [2.95]

    Comment

    • Oskaliber
      Senior
      • 05-2010
      • 727

      #3
      Kolor: Brązowy, mętny.

      Piana: Koloru złamanej bieli, niezbyt obfita, niezbyt gęsta, średnio trwała. Opada do obrączki.

      Zapach: Niezbyt intensywny. Owocowy, lekko kwiatowy.

      Smak: Treściwość średnio niska. Piwo dosyć wodniste i płaskie w smaku, co jest jeszcze potęgowane przez zbyt niskie wysycenie. Trochę ciemniejszych owoców, szczypta karmelu, nuta kwiatowa, ale to wszystko zbyt mało wyraziste. Goryczka niska.

      Wysycenie: Niskie.

      Ogółem: Słabe.
      BeerFreak.pl

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pomiędzy ciemnym bursztynem a miedzianym, ze średnim zmętnieniem. [4]
        Piana: Dość skąpa, drobno i średnio zbudowana, niezbyt trwała, [2.5]
        Zapach: Średnio intensywny, owocowy (estrowy) z główną nutą gruszki. [3.5]
        Smak: Puste w smaku, z delikatnymi estrami i cierpkością w posmaku (najprawdopodobniej od bzu). [2.5]
        Wysycenie: Praktycznie brak. [2.5]
        Opakowanie: Fajny projekt, dobrej jakości i z kompletem informacji. [4.5]
        Uwagi: Warka z datą do 18.05.2015. Piwo bez wyrazu, generalnie kiepskie.

        Moja ocena: [3.025]

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Jaka nazwa takie piwo, nic dodać nic ująć
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎