Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesja, Bursztynnik

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Profesja, Bursztynnik

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Glingorth
    Senior
    • 04-2014
    • 283

    #2
    Pite na BGM, całkiem smaczne jak na swój styl, jednak aromat mógłby być bardziej chmielowy. Dobra treściwość i złożony smak chmielowo słodowo karmelowy. Będą butelki?

    Comment

    • leszcz007
      Senior
      • 04-2010
      • 100

      #3
      trochę to trwało, ale butelki już są

      Comment

      • rafael52
        • 12-2013
        • 478

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemny bursztyn, zmętniony. [4.5]
        Piana: niska, niezbyt obfita, średnio trwała, zdobi szkło. [3.5]
        Zapach: przyjemne, średnie aromaty amerykańskich chmieli, żywice, iglaki, trochę cytrusów i tropików, są również nuty słodowe, karmelowe. [4]
        Smak: dość smukłe, wyraźne nuty słodowe, karmelowe, ale są również obecne amerykańskie chmiele, głównie iglaki, goryczka średnia, brakuje trochę ciała i pełni. [3.5]
        Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
        Opakowanie: ładna grafika, wszystko dobrze wykonane, skład oraz informacje o piwie na miejscu. [4]
        Uwagi: warka do 28.08.2015.

        Moja ocena: [3.8]
        Attached Files
        Last edited by rafael52; 01-07-2015, 00:28.

        Comment

        • Winterstorm
          Member
          • 06-2014
          • 60

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy, mętny, pływają jakieś drobne farfocle. [3]
          Piana: Po nalaniu średnia, zbita, drobnopęcherzykowa. Dość szybko opada do wyraźnej obwódki i mgiełki. Całkiem nieźle znaczy szkło. [3.5]
          Zapach: Wyraźnie słodowy, czuć karmel, ale są też nuty chmielowe, głównie żywica, cytrusy, nieco tropikalnych owoców. Aromat nie jest jakiś bardzo wyraźny, ale przyjemny. [4]
          Smak: Wyraźna cytrusowa kwaskowość, delikatna baza słodowa, goryczka poniżej średniej. Generalnie piwo jest dość lekkie, delikatne i bardzo pijalne. [4]
          Wysycenie: Średnie, nieźle się komponuje, chociaż można by nieco podnieść. [4]
          Opakowanie: Eleganckie, ładny rysunek, stonowana kolorystyka, kapsel goły. Komplet informacji. Ogólnie bardzo podobają mi się profesjowe opakowania. [4.5]
          Uwagi:

          Moja ocena: [3.925]

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemny bursztyn. Mętny [4]
            Piana: Nie za obfita. Za to lepiej z trwałością. Oblepia szkło [3.5]
            Zapach: Dość intensywny. Amerykańskie chmiele mają najwięcej do powiedzenia - głównie tropiki, trochę żywicy. Czuć też nuty karmelowe. Zapach dość słodki [4]
            Smak: Goryczka nie za wysoka i dość krótka. Ciało słodowe mocno nasączone karmelem i tropikami. Piwo mało wytrawne, dość delikatne w smaku z akcentami słodkawymi. W późniejszej fazie odzywa się też dziwna kwaskowatość [3.5]
            Wysycenie: Niskie, pasuje [5]
            Opakowanie: Ładna, schludna, elegancka etykieta. Dokładny skład i parametry [4.5]
            Uwagi: Data: 17.09
            Nieźle, ale American Wheat tego browaru (Młynarz) dużo bardziej mi podeszła

            Moja ocena: [3.825]

            Comment

            • yaro74
              PremiumUżytkownik
              • 09-2012
              • 2089

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciemny bursztyn, mętny. [4]
              Piana: średnio wysoka, drobna, niezbyt trwała. [3]
              Zapach: średnio intensywny, słodowo-chmielowy, słodkawy, karmel, owoce cytrusowe i tropikalne, żywica. [4]
              Smak: lekko słodowy, słodkawy, karmel, owoce, goryczka niewielka. W posmaku pojawia się mocna kwaskowość. Piwo jest mało treściwe. [3]
              Wysycenie: średnie do niskiego. [5]
              Opakowanie: prosta, ładna etykieta, dużo informacji, goły kapsel. [4]
              Uwagi:

              Moja ocena: [3.55]

              Comment

              • DonZ
                Senior
                • 03-2013
                • 303

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Ciemny bursztyn, mętne. [3.5]
                Piana: Drobna, zbita, całkiem wysoka, mięsista. Beżowa. [4.5]
                Zapach: Słodki, amerykańskie chmiele, cytrusy, słodkie owoce tropikalne, trochę karmelu. Początkowo pojawiały się nuty poziomek. [4]
                Smak: Karmelowe, wytrawne z lekką słodyczą. W smaku jest przeszkadzająca nuta jakby płynu do naczyń, przypuszczam że od chmielu. Goryczka średnia, do wysokiej. [3]
                Wysycenie: Piwo jest przyjemnie wysycone. Choć potrafi lekko uszczypnąć. [3.5]
                Opakowanie: Profesja idzie w prostą stylistykę która nie bardzo przypada mi do gustu ale wszelkie informacje dla pasjonatów złotego trunku są na etykiecie. [3.5]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.575]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎