Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przystanek Tleń, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Przystanek Tleń, Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Piwo barwy żółtej, oczywiście zmętnione, ale błota nie ma. Prawdidłowo. [4.5]
    Piana: Szczerze mówiąc, to się nie przyjrzałem. Po kilku minutach prawie nie ma nie, więc ocenia siłą rzeczy będzie tu przeciętna. [3]
    Zapach: Są goździki, są banany, pod nimi słodowość. Wszystko jak trzeba. [5]
    Smak: Przyjemnie słodowe z lekką kwaskową kontrą. Delikatne.
    Typowa niemiecka pszenica. Smaczne. [5]
    Wysycenie: Duże, aczkolwiek pod koniec picia zaczyna tego gazu brakować. Są to jednak braki minimalne, nie przeszkadzające w piciu. [4]
    Opakowanie: Butelka 0,33. Etykieta ładna, ale trochę za bardzo minimalistyczna. Dane adresowe i skład surowcowe tylko dla okolego oka [3.5]
    Uwagi: Bardzo dobre piwo, w klasycznym niemieckim stylu. Polecam

    Moja ocena: [4.65]

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zamglony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka i dość trwała. [4]
      Zapach: Drożdże-banan-cytrusy, niby nic wielkiego, ale porządny standard. [4]
      Smak: Lekki kwasek, grejpfrutowa goryczka, ślad zbożowy, delikatny banan. [4]
      Wysycenie: Średniowysokie. [4]
      Opakowanie: Mała butelka 0,33, czarny kapsel, beżowoszara, mało wyrazista i mało czytelna eta ze złotymi kłosami pszenicy. Na plus zgrabny czteropak na wynos. [3.5]
      Uwagi: Całkiem klasyczny, przyjemny i przyjazny w odbiorze pszeniczniak .

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎