Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcopolok
    Senior
    • 10-2001
    • 2334

    #31
    slavoy napisał(a)
    Kapuziner (konserwa) razy kilka po ~3,70, o rany...
    hmmm.... to jest interesujące - jutro sprawdzę w B-Białej
    bez brody...

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #32
      Do frakcji Warszawskiej: czy ktoś mógłby mi ze dwie blaszki Kapuzinera wziąć na spotkanie 27.06 ?? poproszę o kontakt na gg lub PW (do jutra bo od czwartku bedę poza siecią)
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #33
        And69 napisał(a)
        Tak na szybko z tego co widziałem :
        Lapin Kulta - 0,33l 3,55pln
        Sagres - 0,33l 3,55pln
        Schloss - 0,5l 2,49pln
        Banana Bread - 0,5l 7,09pln
        Bombardier - 0,5l 7,09pln
        Oraz Kingfisher , jakieś piwo szwedzkie ,Tsing Tao wszystkie w szkle . Pare innych w alu . Z tego co dowiedziałem się od znajomego kierownika będzie tego więcej tylko jeszcze nie dojechało .
        U nas to nazwali PUB TESCO z tym, że piwo można tylko kupić ale wypić już nie
        Uzupełniając powyższe
        za 7,09 także Waggledance, Kingsfisher - 4.05 zł
        Były jeszcze dwa piwa Young's ale nie zdążyłem zapisać bo zbliżał się taki pan ze słuchawką w uchu
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • And69
          Senior
          • 06-2002
          • 1487

          #34
          celt_birofil napisał(a)
          U nas to nazwali PUB TESCO z tym, że piwo można tylko kupić ale wypić już nie
          Uzupełniając powyższe
          za 7,09 także Waggledance, Kingsfisher - 4.05 zł
          Były jeszcze dwa piwa Young's ale nie zdążyłem zapisać bo zbliżał się taki pan ze słuchawką w uchu
          Young's jest w ciągłej sprzedaży w Tesco teraz tylko spadła cena wcześniej kosztowały coś około 8-9 pln. A z nowych doszedł Acclaim, tego wcześniej nie było.

          Comment

          • Pepek
            Senior
            • 04-2003
            • 1499

            #35
            Wczoraj z ciekawości nawiedziłem wrocławski Pub Tesco w dawnym i obecnie przerabianym Hicie (podobno robią klimę ). Usytuowany zaraz przy wejściu na główną halę. Bezpośrednio na posadzce leżą skrzynie z Żywcem, kartony z: dużym Groniem, Stefflem, Gingersem, Heinekenem, palety puch z: Hammerem, Groniem, Harnasiem i z czymś tam jeszcze (nie patrzyłem dokładnie, bo od razu udałem sie do regałów). Na nich w zasadzie wszystkie wspomniane wyżej piwa choć akuratnie w czasie mych odwiedzin tegoż "pubu" Waggledance, Kingsfishera i Acclaima nie było. Była za to Bavaria 0,33 i 0,66 l, lecz to piwko akurat jest prawie zawsze w ofercie.
            Zakupiwszy parę piw z tej okazji musiałem na degustację udać się do domu, gdyż jak wspomniał już Celt w tym specyficznym "pubie" nie ma konsumpcji na miejscu. Zresztą jaki sens miałoby picie ciepłego piwa w dusznej hali wrocławskiego Hita-Tesco

            Comment

            • breslauer
              Senior
              • 05-2002
              • 2690

              #36
              Ja może tak niestandardowo, ale byłem w Pubie Tesco w Częstochowie i sprawdzałem tamtejszy asortyment. Jest to wszystko, co wymienialiście wcześniej. Zauważyłem też jedną jakby nową rzecz - butelka taka sama jak piwa Banana Bread, tylko piwo o nazwie Double Chocolate Stout. Cena ta sama co Bananowego 7.09. Wahałem się między nimi, ale w końcu zakupiłem Banana Bread - chyba to jednak nie będzie moje ulubione piwo ...
              Last edited by breslauer; 30-06-2003, 14:45.

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #37
                TESCO - Bielany

                Byłem wczoraj także w TESCO na Bielanach Wrocławskich. Generalnie jest to, o czym piszecie a propos innych TESCO, z jednym wyjątkiem: w PUBIE nie ma Krusovic ani chińskich piw. Zarówno Krusovice, jak i chińskie, np. Tsing Tao, znalazłem za to na zwykłych regałach z piwem na końcu marketu. Ceny takie jak wszędzie, tzn. w innych TESCO.

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  #38
                  coś na wzór tego festiwalu jest też w Auchan - za chwilę specjalny temat a warto zajrzeć
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • Czapayew
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1966

                    #39
                    Święto Piwa w TESCO zatrzymało się w tyskiej HYPERNOWEJ - Kingfischer, Sagres, Bombardier, Bishop's Finger, Spitfire + coś szwedzkiego.
                    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                    www.zamkoszlaki.com
                    www.piwnekapsle.net

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #40
                      Czapayew napisał(a)
                      Święto Piwa w TESCO zatrzymało się w tyskiej HYPERNOWEJ
                      Czy to impreza objazdowa, po hipermarketach?
                      Coś w stylu Biesiad Tyskich, dzisiaj tu, jutro tam .

                      Comment

                      • Bakuna
                        Member
                        • 12-2003
                        • 38

                        #41
                        Kufelek Żywca w Tesco

                        Wczoraj na wieczornych zakupach w Tesco w Piastowie trafiłem na taką promocję: 7 puszek Żywca i jeden kufelek za 18,15 PLN. Niby nic ciekawego ten żywiec z puszki, ale kufelek całkiem ładny. Nie za duży , z ładną nóżką i obrazkiem. Nistety nie dysponuję zdjęciem. Kufelek wypróbowałem - świetny

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #42
                          a nie chodzi przypadkiem o pąkal??

                          Comment

                          • Bakuna
                            Member
                            • 12-2003
                            • 38

                            #43
                            Tak oczywiście, przepraszam za brak precyzji

                            Comment

                            • Pinio74
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 3881

                              #44
                              Chodzi pewnie o pokal Żywca, była już o tym mowa, cały wątek jest o tu
                              Last edited by Pinio74; 02-03-2004, 11:22.
                              BIRRARE HUMANUM EST

                              Comment

                              • Bakuna
                                Member
                                • 12-2003
                                • 38

                                #45
                                Dokładnie taki pokal jak na zdjęciu przy podanym wątku, tylko nie dodany do butelek, lecz do puszek, zgrabnie zapakowany w tekturowy kontenerek.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎