Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje w TESCO

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #46
    Z pewnych źródeł wiem, że na początku czerwca ma ruszyć kolejne Święto Piwo w Tesco.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • marian1920
      Senior
      • 10-2003
      • 1333

      #47
      u mnie w tesco ta promocja ruszyła dzisiaj....można zakupić całkiem niezłe piwka w przystępnej cenie ja już sam dokonałem takiego zakupu w ilości większej niż normalnie

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        #48
        Nie wiecie czy jest ona ogólnopolska?i czy bedzie w Lubelskim Tesco. I może troche szczegółow podajcie?

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          #49
          ja wieczorkiem jak codzień udam się do TEsco na Kabatach i sprawdzę czy owa promocja dotarła i tam - mam nadzieję zakupić coś więcej niż tylko Barley'a z Van Pura - skąd inąd bardzo dobre piwko dostępne w Tesco - szczegóły wizyty wkrótce
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • sodom
            Senior
            • 12-2002
            • 351

            #50
            Wczoraj byłem właśnie w Tesco, na Kabatach. Trwała zmiana ekspozycji. Prawdopodobnie związana z owym świętem Piwa.

            Comment

            • arzy
              Senior
              • 06-2002
              • 2814

              #51
              Byłem dzisiaj w częstochowskim Tesco. Na placu promocyjnym dominuje wielka trójca Obok na półkach nic nowego. Jedynie co to Frater za 2,05 zł. Szczerze powiedziawszy więcej różnych piw jest na starym miejscu niż na placu.
              Co do cen to licho u mnie z pamięcią, ale następnym razem nie zapomnę zabrać ze sobą czegoś do pisania.
              "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              Bractwo Piwne
              Skład Piwa
              Piszę poprawnie po polsku!

              Comment

              • BROWARIEC
                • 10-2002
                • 429

                #52
                U mnie są dwa Tesco. Ja znalazłem dla siebie:
                - belgijskie BRUGS; typu biere blanche - 0,25l; 4,8%; cena: 3,99
                - polskie FRATER; browar Belgia (czyli piwo Cystersów ze Szczyrzyca) - 0,5l; 5,8%; cena: 2,05
                - niemieckie WALTENBURGER; typu hefe-weisbier hell - 0,5l; 5,4%; cena: 4,99
                - niemieckie WALTENBURGER; typu asam bock - 0,5l; 6,9%; cena: 5,99
                Ponadto tylko w jednym Tesco jest konserwowy Żywiec (7 szt.) z kuflem (wysoki z tłoczonym logo), który nabyłem wcześniej w Tychach. Zestaw ten kosztuje 18,15.
                Żadna płaca nie hańbi...
                ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  #53
                  przychylam się niestety do zdania Arzego - nic w Tesco nie ma a cała akcja nazywa się w tym roku "Biesiaduj z Tesco"
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #54
                    Podczas dzisiejszej wizyty w lubińskim Tesco, oprócz kilkunastu piw zagranicznych zauważyłem, mocniejszą wersję Barleya Van Pura w butelce po 1,49 zł, Fratera 2,05 zł, duży wybór piw z Browarów Lubelskich, Perła Chmielowa i Mocna, Goolman Premium i Strong, Zwierzyniec Pils (puszka po 1,75 zł).

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      #55
                      racja - z Perły wybór spory, ale tego co najważniejsze czyli Zwierza w butli nie ma
                      Nabyłem za to ukrytego na najniższej półce Franziskanera za 3,99
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #56
                        Niestety! Będąc dzisiaj w Tesco, nie było nic z Browaru Lubelskiego ( nie licząc Goolmena w puszce). Z ciekawostek był jedynie Barley z Van Pura. Mizernie wyglądała także półka z piwkami importowanymi( m.in. Judas, Franziskaner).
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • bleik
                          Member
                          • 11-2002
                          • 80

                          #57
                          ja też byłem i jedyne co zauważyłem ciekawego to to że na spodzie puszki zwierzyńca (1.75 pln) zaznaczone jest producent dumnie stoi
                          18 10 04 I, I - producent Browar w Zwierzyńcu, ul Browarna, Rozlewane w Lublinie
                          pozdro

                          Comment

                          • Tomasz_Moczarski
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 182

                            #58
                            4pak Paulaner, Heffe Weissbier (TESCO)

                            przy zakupie 1 piwa obowiazuje cena 4,17
                            kupisz 4-paka... przy kasie niespodzianka.... 3,99 !!!!!!!!!!!!!


                            Takie rzeczy tylko w Tesco...

                            P.S. Pragne przypomniec ze jakies 3 miesiace temu w sieciach Tesco i Carrefour tez sie zdarzaly takie promocje, ale Debowego... Ze jak sie 4paka kupilo to tez 3,99, a za 4-4 paki wychodzilo po 40 groszy za piwo
                            Last edited by Tomasz_Moczarski; 02-05-2008, 23:15.
                            koncerniak = prawie jak piwo :D
                            Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
                            reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
                            Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

                            Comment

                            • coldfire
                              Senior
                              • 01-2008
                              • 374

                              #59
                              4zł za 4 pszeniczniaki?? Może im się coś pochrzaniło i zapomnieli przemnożyć cenę przez ilość piw...
                              Last edited by coldfire; 03-05-2008, 14:21.
                              Piwa i pacierza nie odmawiam

                              Comment

                              • LenDo
                                Senior
                                • 09-2006
                                • 395

                                #60
                                To jest zbyt piękne aby było możliwe
                                "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎