Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brofaktura, Black Jack

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Brofaktura, Black Jack

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • olie
    Senior
    • 06-2011
    • 777

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Za jasny. Ciemnobrązowy z rubinowymi prześwitami. Bardziej przypomina koźlaka. [2.5]
    Piana: Biała, po nalaniu miała ok. centymetra. Średnio trwała, głównie drobnopęcherzykowa. [3]
    Zapach: W ślepej próbie powiedziałbym, że to ciemny lager. Niewiele elementów typowych dla dry stouta, po ogrzaniu wyczuwalne lekkie kakao. Brak diacetylu. [3]
    Smak: Ciemne słody. Niska pełnia, piwo jest raczej wodniste. Paloność i goryczka wyczuwalne na dalszym planie. [3]
    Wysycenie: Dość niskie, nie mam zastrzeżeń. [4]
    Opakowanie: Etykieta wyróżnia się na plus wśród browarów restauracyjnych. Znajdują się na niej wszystkie potrzebne informacje (w tym poziom IBU). Kapsel goły. [3.5]
    Uwagi: Piwo jest pijalne, nie ma ewidentnych wad, ale to nie dry stout.

    Moja ocena: [3.05]

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      #3
      I jeszcze zdjęcie.
      Attached Files

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: pite wieczorem przy słabym świetle więc dla mnie było czarne [5]
        Piana: lekkie ecru, drobna, opadła szybko do cienkiej warstwy na piwie [3]
        Zapach: słabiutki, palono-kawowy [3]
        Smak: w miarę pełne i treściwe, dominuje wytrawność z dość mocna chmielowa goryczką, oprócz tego dobrze wyczuwalne palone nuty, trochę kawy i czekolady, gdyby nie ta czekolada piwo było bardzo dobre [4]
        Wysycenie: ciut za dużo [4.5]
        Opakowanie: butelka 0,33, gładki kapsel [4.5]
        Uwagi: Smaczne ciemne piwko, zakupione za 7 zł w browarze

        Moja ocena: [3.65]
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
          Piwo jest pijalne, nie ma ewidentnych wad, ale to nie dry stout.
          Pite wczoraj miało dość sporą goryczkę, ale do amerykańskiej wersji mimo to daleko. Smaczne, choć z lekkim, nieprzeszkadzającym masełkiem.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemnobrązowy, ale z pewnością ten Jack nie jest "black"... [3.5]
            Piana: Słabizna. Biała, niewysoka, absolutnie nietrwała... [2]
            Zapach: Palony słód i trochę karmelu. [3.5]
            Smak: Ślad kwasku, palony słód, goryczkowy, ślad suszu owocowego... [3.5]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: W stylu browaru, co oznacza klasyczną, brofakturową etykietę, klasycznie niestarannie naklejoną. [3.5]
            Uwagi: Piwo do wypicia, ale naprawdę nie będę go jakoś specjalnie szukał.

            Moja ocena: [3.375]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎