Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miedzianka, Cycuch Janowicki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Miedzianka, Cycuch Janowicki

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • borsukwroc
    Member
    • 02-2013
    • 71

    #2
    Piłem na festiwalu piwnym(we Wrocku). Bardzo dobre, najbardziej mi smakowało na festiwalu, a próbowałem raz w piątek i raz w niedzielę.
    Muszę kiedyś wpaść do Miedzianki i spróbować na miejscu.
    Fajnie ze mieli zestaw etykiet(jak coś mam na wymianę- zbieram bilety)

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Jasnozłoty zmętniony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, średniowysoka, dość trwała. [4]
      Zapach: Sosnowo-chmielowy, ale zaskakująco słaby... No, można wywąchać lekkie tło słodowo-owocowe. [3.5]
      Smak: Intensywna, ale nie brutalna, goryczka, tło znowu owocowe z lekkim akcentem słodowym. [4]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Goły zielony kapsel, pasujący do zielonej podkoszulki górnika na ecie, trzymającego kilof i kufel piwa. Charakterystyczne, nieprzekombinowane, marketingowo trafiające w przemysł wydobywczy . [4]
      Uwagi: Całkiem fajne piwo, ale w browarze odniosłem wrażenie, że to nie jest to, co rudawskie tygrysy lubią najbardziej...

      Moja ocena: [3.825]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy, mocno mętny. [4]
        Piana: Wysoka, utrudnia nalewanie, bardzo trwała. [4]
        Zapach: Cytrusy, skórka od grejpfruta. [4]
        Smak: Lekko słodowy, cytrusowo-skórkowa chmielowość i taka sama goryczka, średnia, długa. [4.5]
        Wysycenie: Niskie. [4]
        Opakowanie: Standard dla nich, zielony kapselek. [4]
        Uwagi: Bardzo przyjemne, smaczne piwo. Jednostronne - bo wybitnie cytrusowe - ale mi to nie przeszkadza. Nie spodziewałem się aż tak silnego nachmielenia, ale jest ok, goryczka jest całkiem przyjemna. Problemem była jedynie piana, wypełniająca początkowo 1/3 szkła. Ogólnie ok, polecam.

        Moja ocena: [4.2]

        Comment

        • grodek
          Senior
          • 06-2015
          • 527

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Bursztynowy, lekko zmętniony. [5]
          Piana: Dość wysoka, drobnopęcherzykowa, ale szybko opadła pozostając jednak na szkle. [4]
          Zapach: Aromaty cytrusowo-żywiczne, multiwitamina i słodkie owoce. Bardzo przyjemnie. [4.5]
          Smak: Podobnie jak w zapachu, czyli iglaki i cytrusy, goryczka niezbyt wysoka, niezalegająca , pasująca do stylu. Smaczne, sesyjne piwo, jedynie brakowało mi trochę większej podbudowy słodowej. [4]
          Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego, mogłoby być nieco większe. [4]
          Opakowanie: Etykieta z logo browaru, jednak dość przeciętna. Brak pełnego składu, kapsel zwykły. [3]
          Uwagi: Warka do 13.11.2016

          Moja ocena: [4.175]
          604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

          Comment

          • Prusak
            Senior
            • 07-2005
            • 4312

            #6
            Gdzie kupowane?

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciemnozłoty, mocno opalizujący [4]
              Piana: Biała, drobno i średnio pęcherzykowa, niska, średnio długa [3.5]
              Zapach: Wyraźny chmielu o cytrusowym, nieco perfumowym profilu, wyraźny ale nie mocny. Słodowość w typie ciasteczkowym. Błąka się fałszywie brzmiąca nuta siarkowa [3.5]
              Smak: Dość pełne, słodowe, nasuwa się skojarzenie z pszennym pieczywem. Chmiel umiarkowany, goryczka średnia, przyjemnie dominująca na zakończenie [4]
              Wysycenie: Niskie, nawet jak na styl nieco za niskie [3.5]
              Opakowanie: Etykiety charakterystyczne i oryginalne, podstawki, ulotki, magnesy, widok na fermentownię i leżakownię... jak to w browarze [5]
              Uwagi: Dobre pale ale. Nieco przechylone na stronę słodową ale dzięki niezłemu chmieleniu może spokojnie pełnić rolę jedynego piwa na dłuższe posiedzenia

              Moja ocena: [3.8]

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: bursztynowy, zamglony. [4.5]
                Piana: niezbyt wysoka, drobno i średniopęcherzykowa, szybko opada do cienkiej warstwy, która utrzymuje się przez dłuższy czas. [3.5]
                Zapach: średnio intensywny, przyjemny, cytrusowy i lekko słodowy. [4]
                Smak: żywica, cytrusy lekko słodowy. Goryczka jest dość mocna i bardzo przyjemna. Piwo jest lekkie, orzeźwiające i bardzo dobrze się je pije. [4]
                Wysycenie: za niskie. [3.5]
                Opakowanie: etykieta podobna do innych z tego browaru, brak pełnego składu, tym razem ładny kapsel z nadrukiem. [3.5]
                Uwagi: Smaczne APA, szybko znika ze szklanki.

                Moja ocena: [3.925]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎