Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Beer City] Krak II

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Wąsosz, [Beer City] Krak II

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • domaluj
    Senior
    • 04-2012
    • 303

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Herbaciany, ciemny bursztyn. [3.5]
    Piana: Niezbyt gęsta, mała, szybko opada [3]
    Zapach: Karmel, karmel i nic więcej. Żadnego zapachu chmielu. [2]
    Smak: Karmel, słodycz, pustka. Piwo wodniste, goryczki nie pamiętam, karmel ją zamordował. Bardzo słabo. [2]
    Wysycenie: Zbyt niskie, zbyt szybko nic z niego nie pozostaje [2]
    Opakowanie: Jakoś nie przypadło mi do gustu. Za dużo kolorów, nieczytelne. [3]
    Uwagi: Aż zgłosiłem to cudo, bo tak złego IPA nie piłem. Jakby mi ktoś dał spróbować i powiedział, że to coś w stylu Karmi, uwierzyłbym.

    Moja ocena: [2.225]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9731

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy ze śladem mgiełki. [4]
      Piana: Kremowa, drobna, wysoka, średniotrwała. [4]
      Zapach: Słód, taki lekko palony, karmel, delikatne owoce. Wyważony. [4]
      Smak: Goryczka - łagodna, orzechowo-pestkowa, palony słód, ślad owoców, błąka się nuta winna... [4]
      Wysycenie: Średnie w kierunku niskiego. [4]
      Opakowanie: Rycina starego Krakowa, może się podobać, choć ja wolałbym, gdyby nie waliła kolorami, jakby ją kolorowali uczestnicy kółka plastycznego w gminnym ośrodku kultury... . [3.5]
      Uwagi: Nie podzielam szoku przedpiszcy. Całkiem sensowne piwo, stonowane.
      Gdybym się chciał przyczepić, to wspomniałbym, że przez chwilę w tle zamajaczyły mi warzywa...

      Moja ocena: [3.975]

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bardzo ciemny bursztyn wpadajacy w miedziano-rubinowy. Lekko mętne [4]
        Piana: Średnio obfita, ale imponująco gęsta, sztywna i trwała [4.5]
        Zapach: Mało wyrazisty, słodowo-karmelowy [2.5]
        Smak: Duzo lepiej niż w zapachu dzięki glębokiej, wyrazistej ale zatazem lekkiej, przyjemnej w odbiorze goryczce nasiąknietej suszonymi owocami i trochę karmelem. Przyjemne piwo, tresciwe. [4]
        Wysycenie: Srednie, odpowiednie raczej [4.5]
        Opakowanie: Pite lane z beczki do plastiku na pikniku w Krakowie [4]
        Uwagi:

        Moja ocena: [3.55]

        Comment

        • Admirador
          Senior
          • 03-2015
          • 431

          #5
          ARTomatem nie będę oceniał, bo powiedzmy, że warunki degustacji nie były optymalne.
          Ale podpisuję się pod opiniami kolegów wyżej, którzy są generalnie na "tak".
          Przyjemne piwo, nie jest przegięte w żadną stronę. Karmel? Oczywiście obecny, to w końcu English IPA. Ale żeby całkowicie zdominował wszystko, to bym nie powiedział. Jak dla mnie piwo raczej wytrawne, więc cokolwiek dziwią mnie opinie, że za słodkie.
          Zachwycić się nie zachwyciłem, nie jestem fanem stylu, ale Kraka II wypiłem z przyjemnością. Zresztą podobnie jak pierwszą warkę tego piwa, która była uwarzona w Zodiaku.
          Gdyby chcieć się do czegoś przyczepić w Kraku II, to wysycenie. Trochę za niskie.
          Ale ogólne wrażenie na plus, z chęcią spróbuję też Kraka III, jak się pojawi.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎