Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bazyliszek, Wwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Bazyliszek, Wwa

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • ramidus
    Member
    • 05-2014
    • 93

    #2
    A nie czasem Wwa?

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #3
      Na pewno.

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Dadek!!!
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • dadek
          Senior
          • 09-2005
          • 4568

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Dadek!!!
          No tak mój błąd. Oczywiście Wwa. Zanotowałem dobrze a potem mi się dodało "a" z rozpędu. Sorka1

          Comment

          • Wujas
            Gość
            • 11-2014
            • 267

            #6
            Pite lane.
            Opakowanie: szklanka Pinty m-ca.
            Bardzo przyzwoity stout. Wyraznie zblizony do Smoky Joe, jednak wydaje sie bardziej torfowy i drewniany.
            Jesli komus torfowo-whiskowosc Smoky Joe juz nie wystarcza, to Wwa jest kolejnym krokiem. Gorzej, ze krok dalej sa juz chyba tylko lezakowane w beczkach po burbonie ciezkie stouty zagraniczne

            Comment

            • von_scheisse
              Senior
              • 02-2012
              • 488

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciemnobrunatne, mętne. [4.5]
              Piana: Ciut poniżej średniej, brązowawa, gęsta. [2.5]
              Zapach: Zdecydowanie torfowy, z nutą przyjemnego alkoholu, w tle kawowość. [5]
              Smak: Przede wszystkim torfowe w stylu whisky z Isle, na drugim planie piwo jest bardzo lekko lekko słodkawe od waniliny z beczki i ma posmak szlachetnego alkoholu (który na pewno nie jest nieprzyjemnym ordynarnym spirytem, ani bimbrem). Dodatkowo wyczuwalna jest kawa. Goryczka w typie palonym, dość długa, pozostawiający kawowy, palony posmak. [4.5]
              Wysycenie: Nagazowanie niskie - sprzyjające pijalności. [5]
              Opakowanie: Najchętniej to opakowania bym nie oceniał - kupowałem wysyłkowo w PiwPawie - piwo przyszło w PET-cie. Na plus zawieszka ze wszystkimi danymi, choć z błędem ortograficznym ("monahijskiego"). [4]
              Uwagi: Piwo kupione w PiwPaw wysyłkowo. Bardzo mi smakowało.

              Moja ocena: [4.475]
              Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
              http://www.chmielnik-jakubowy.pl
              https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #8
                Smoła, spalenizna, asfalt, smog... wszystko to jest i niby nie powinienem mieć pretensji, że w piwie WWA wyczuwam gamę wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych

                Niestety całokształt jest zbyt męczący, jednostajny i po prostu nieprzyjemny. Gwóźdź do trumny przybija mocna kwasowość w końcówce. Męczyłem się od 1/3 szklanki, gdyby w pubie było na kranie coś czego jeszcze nie piłem, oddałbym bez wahania.

                Comment

                • chechaouen
                  Senior
                  • 01-2011
                  • 1180

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: Brunatny, wpadający w czerń. Nieprzejrzyste [4.5]
                  Piana: Prawie w ogóle jej nie ma. Jakieś niemrawe resztki na powierzchni [1.5]
                  Zapach: Bardzo intensywny. Głównie inwazyjny ale przyjemny torf. Do tego wędzonka. Jest tez trochę kawy ale generalnie torf i beczkowa wędzonka są tak intensywne, że wszystko inne ginie [4.5]
                  Smak: Tak jak w zapachu - duże pierdyknięcie torfem i wędzonką w klimacie whiskacza. Jednak inaczej niż w zapachu zza powyższych wyraźnie wychyla łeb bardzo przyjemna, szlachetna gorzka czekolada, która w późniejszej fazie dochodzi do głosu coraz wyraźniej. Jest też kawa, są nuty palone. Generalnie fajna kompozycja [4.5]
                  Wysycenie: Bardzo niskie, odpowiednie raczej. Pasuje [5]
                  Opakowanie: Pite w pubie więc daję neutralne 4 [4]
                  Uwagi: Warto spróbować. Bardzo ciekawe piwo. A dla fanów wędzonych stoutów to wręcz must have a raczej must taste

                  Moja ocena: [4.2]
                  Last edited by chechaouen; 27-12-2015, 20:22.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Czarny jak podniebienie Warszawiaka . [4]
                    Piana: Beżowa, bardzo drobna, wysoka i trwała. [4.5]
                    Zapach: Lekki torf, karmel, kawa, ślad chmielu. [4]
                    Smak: Posmaki łyskaczowe łagodne, karmel, delikatna goryczka kawowo-czekoladowa. [4]
                    Wysycenie: Niskie, choć jednak nie całkiem... [4]
                    Opakowanie: Beerokracja - pokal B., wafelek B. Może być. [3.5]
                    Uwagi: Fajne piwo, zwłaszcza jak ktoś lubi rude na myszach .

                    Moja ocena: [4.025]

                    Comment

                    • melor
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 364

                      #11
                      W aromacie bardzo, bardzo przyjemne. Intensywna torfowa wędzonka. W smaku też.
                      Niestety nie było tak pijalne jak się spodziewałem. Nie jest złe, ale w swojej kategorii daleko w tyle. Słabo pijalne.
                      6/10

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎