Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Widawa, Hot Hoppy Lips

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Widawa, Hot Hoppy Lips

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Herbaciany, przejrzysty. [3]
    Piana: Brak już od momentu nalania. [1]
    Zapach: W zapachu dominuje chmiel, na drugim planie przebijają się aromaty cytrusowe. [3.5]
    Smak: Gorycz, gorycz, gorycz. Średnio silna, ale mocno zalegająca na języku. To ma być session IPA?! [2.5]
    Wysycenie: Ciut za wysokie. [3.5]
    Opakowanie: Pite z beczki w Szynkarni. [5]
    Uwagi: Bardzo lubię piwa z Widawy, ale to było jedno z najsłabszych jakie od nich piłem. Słabo pijalne nawet jak na zwykłe IPA - a jeśliby wziąć pod uwagę, że piwo to jest reklamowane jako "session IPA", to tym gorzej... nie ma w nim nic sesyjnego, z pewnością nie piłbym dwóch pod rząd.

    Moja ocena: [2.9]

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      #3
      Ciekawe ... też piłem z beczki ( opolska Kawiarnia pod Arkadami ), dwukrotnie - i mam zgoła odmienne odczucia. Ja ( jak również współpijcy ) odebrałem to piwo własnie jako sesyjne, o wyraźnej - aczkolwiek nie przesadzonej goryczce. Jedyne zarzut - zbyt mało wyraziste ( ale może właśnie takie miało być ? )
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • rafael52
        • 12-2013
        • 478

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemno bursztynowy, jasno miedziany, zmętniony. [4]
        Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, w miarę trwała, redukuje się do cienkiej warstwy. [3.5]
        Zapach: średnio intensywny, na pierwszym planie cytrusy, dalej trochę tropików i karmelu, całość sprawia słodkie wrażenie. [3.5]
        Smak: zdecydowanie smukłe, wyraźna nuta karmelowa, goryczka średnia w kierunku wysokiej, dobrze kontruje słodowość, cytrusowo, ziołowa, trochę zalega. [4]
        Wysycenie: średnie, w kierunku niskiego, mogło by być trochę wyższe. [4]
        Opakowanie: graficznie całkiem ładnie, ale składu brakuje. [3.5]
        Uwagi: warka do 07.07.2015.

        Moja ocena: [3.75]
        Attached Files
        Last edited by rafael52; 15-06-2015, 22:56.

        Comment

        • Marchi
          Senior
          • 12-2006
          • 130

          #5
          Czy ktoś wie czym ten specyfik był chmielony? Mam fatalne wrażenia, ale nie będę oceniał, bo trzy dni po dacie.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎