Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Brown IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Jan Olbracht Rzemieślniczy, Piotrek z Bagien - Brown IPA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemno bursztynowy, miedziany, zmętniony, [4.5]
    Piana: obfita, drobnopęcherzykowa, średnio trwałą. [4]
    Zapach: średnio intensywny, dominują aromaty chmielowe, cytrusy, trochę tropików i żywice, na drugim planie akcenty słodowe, opiekane, delikatna czekolada. [4]
    Smak: piwo dość smukłe, delikatne nuty słodowe, opiekane, wyraźne nuty chmielowe, owocowe, goryczka średnia, lekko w kierunku niskiej, finisz delikatnie palony. [3.5]
    Wysycenie: średnie dobre. [4.5]
    Opakowanie: grafika i nazwa serii nadal mnie nie przekonuję, plus za skład na etykiecie. [3.5]
    Uwagi: warka do 15.11.2015.

    Moja ocena: [3.825]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 23-06-2015, 00:16.

    Comment

    • cyoorka
      Senior
      • 03-2007
      • 338

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Brązowe, lekko mętne. [3.5]
      Piana: Drobna, gęsta, opada powoli, osiada na szkle. [4.5]
      Zapach: Ciemny chleb, słonecznik, orzechy, lekkie cytrusy, żywica. [4]
      Smak: Wytrawne, treściwe, orzechowe, delikatnie kawowe, żywiczne, lekko cytrusowe. Po ogrzaniu dochodzą akcenty użytych przypraw. Goryczka średnia, przyjemna, leciutko zalegająca. [4.5]
      Wysycenie: Średnie, odświeżające. [4]
      Opakowanie: Tak jak reszta serii. OK. [4]
      Uwagi: Bardzo solidne, smaczne piwo.

      Moja ocena: [4.225]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrązowy/brunatny, mętny. [4]
        Piana: Beżowa, niska, szybko opada. [3.5]
        Zapach: Słodowy, karmelowy, owocowa chmielowość. [4]
        Smak: Karmelowy, słodowy, lekko kwaskowy, cytrusowo-owocowa chmielowość, goryczka cytrusowa, średnia/niska. [4]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Standardowe dla serii, metalizowane, kapsel jeszcze stary. [4.5]
        Uwagi: Pijalne piwo, ale niewiele się w nim dzieje. Smaku ma mało, jest jakby rozcieńczony. Wsypali tam mnóstwo przypraw, ale ja ich nie czuję, chyba, że to one odpowiadają za owocowe nuty. Smaczne, ale nudne.

        Moja ocena: [3.975]

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brown w stronę black. Zmętnione. [3]
          Piana: Gęsta, zbita, niestety krótka, trzyma się bardziej przy czapie niż ścianek szkła. [3]
          Zapach: Orzechy, owoce, głównie pomarańcza oraz przyprawy. Wyczuwalny wyraźnie imbir, są też ciemne niuanse w postaci czekolady. [4]
          Smak: Goryczka średnia, cytrusowa, ze sporą podbudową słodową. Smak intrygujący, bo wyraźnie są tu wyczuwalne też nuty palone, kwaskowate niczym w stoucie. Czuć też pieprz, choć w składzie go nie ma, ale są inne przyprawy i zioła. [4.5]
          Wysycenie: Średnie w kierunku do niskiego. [3.5]
          Opakowanie: Moim zdaniem najlepszy Piotrek. Skład podany ze szczególną starannością. [5]
          Uwagi: Piwo przyprawowe, przez to ciekawe, bardzo smaczne. Warka do 15.11.2015.

          Moja ocena: [4.075]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎