Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Sopockie tradycyjne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Krajan, Sopockie tradycyjne

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Blado-zmatowiało złoty, piwo klarowne. [3]
    Piana: Lałem z góry, urosła na 3-4 cm ale bardzo nierównomierna. Po kilku sekundach zaczęła znikać zbijając się w grube bąble od strony ścianek szklanki. W ciągu 2 minut pozostała tylko mgiełka na powierzchni i cieniuteńka obręcz przy szkle, plam zupełny brak. [3.5]
    Zapach: Wyraźny i nieprzyjemny. Mokry karton, piwnica, sztuczny miód i oranżada w proszku. [2.5]
    Smak: Mdła słodkość (niestety nie słodowość) ze sztucznym aromatem cytrynowym jak z kiepskich landrynek i... nic poza tym. Wstrętne, chamski mózgotrzep, nie wiem do czego porównać obecnie, dawno temu tak mogło smakować Mocne lub Rysy z Jabłonowa tudzież jakiś inny Strong. Typowo żulerskie piwo tylko dlaczego za taką cenę?! (5,99) [2]
    Wysycenie: Nie za wysokie, w sumie może być. Może odgazowałem nalewając dość gwałtownie? [4]
    Opakowanie: Butelka niezwrotna, niskie, brązowe, pseudo NRW. Etykieta przyjemna z mewą i rybą oraz widoczkiem Zakładu Balneologicznego. Poza tym podany ekstrakt i alkohol oraz w celu ściemy napis "Sopocki Browar". Na kontrze powtórka parametrów i jakaś bajka o wyrazistej goryczce. Poza tym dane firmy zamawiającej. [4]
    Uwagi: Kupiłem sobie drogie etykiety do kolekcji bo nie ma mowy o jakiejkolwiek przyjemności w piciu tego sztucznego ulepu. Cena w Carrefour express z kosmosu 5,99, czyli typowe naciąganie przyjezdnych na "miejscowe" produkty. Serdecznie odradzam!
    Warka 22.11.2015.

    Moja ocena: [2.575]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Jakaś ta ocena za wysoka mi wyszła.
      A tak to wygląda:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎