Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słociak, Dark Angel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Słociak, Dark Angel

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemny brunatny, zmętniony. [4]
    Piana: bardzo obfita, drobnopęcherzykowa, szybko się dziurawi, ale jest w miarę trwała. [3.5]
    Zapach: wyraźne aromaty palonych słodów, czekolada mleczna, kakao, kawa i delikatna paloność. [4]
    Smak: kwas, pytanie tylko czy to od palonych słodów, są też jakieś nuty palonych słodów, trochę kawy, kakao, laktozy za bardzo nie czuć. [2]
    Wysycenie: w kierunku wysokiego, szczypie w język. [3.5]
    Opakowanie: grafika może być, skład jest. [4]
    Uwagi: warka do 15.07.2015.

    Moja ocena: [3.125]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 24-06-2015, 23:39.

    Comment

    • mrkowal
      Senior
      • 03-2009
      • 155

      #3
      Nie wiem czy to ten sam stout co piłem dzś. Jeśli tak to jedno słowo go opissze: KOSZMAR!!! Najgorsze z piw próbowanych z kranu w browarze dziś. Jeśli piwowar chce sie dowidzieć jak w Polsce uważyć prawdziwego angielskiego to polecam mu wycieczke do T.E.A. Time w Krakowie .
      Ultima forsan

      Comment

      • Blackbeard
        Senior
        • 12-2011
        • 209

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrkowal Wyświetlenie odpowiedzi
        (...) Jeśli piwowar chce sie dowidzieć jak w Polsce uważyć prawdziwego angielskiego to polecam mu wycieczke do T.E.A. Time w Krakowie .
        FCJP czuwa.
        Mors ultima linea rerum.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrkowal Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeśli piwowar chce sie dowidzieć jak w Polsce uważyć prawdziwego angielskiego to polecam mu wycieczke do T.E.A. Time w Krakowie .
          Może skorzystał z tej rady
          Last edited by ART; 27-08-2015, 07:14.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎