Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

9 White Deer, Radik Ale Rubenesque Belgian Dubbel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    9 White Deer, Radik Ale Rubenesque Belgian Dubbel

    Drugie piwo marki (?) Radik Ale tym razem, wg ratebeer.com uwarzone w browarze jak wyżej. Info zaczerpnięte z tego źródła gdyż etykieta, podobnie jak w drugim Radik’u milczy w kwesti konkretnego producenta.

    PIANA: prawidłowa, trzyma się elegancko, puszysta, biała.

    NAGAZOWANIE: sycące dosyć.

    KOLOR: klarowne złoto średniej mocy.

    SMAK: lekki słodowy zapach. Dosyć słodkawe. Goryczka nieduża. Zdaje się odczuwać smak alkoholu gdyż tego jest aż 7 procent jednak nie pali w gardło. Nie mam zbyt dużego rozeznanania w „belgijskich dwójniakach” a tym samym nie wiem zbytnio czego spodizewać się w takim piwie i z jakimi innymi porównać. Kolejne łyki zwiększają odczucie słodkości, karmelu. Ze względu na dużą słodycz i zawartośc alkoholu chyba nie można uznać je za sesyjne, sprzyjające większym ilościowo posiedzeniach. IBU określone jako 21 co chyba nie kłóci się z moim opisem.

    OPAKOWANIE: etka podobnie jak w Radiku APA dosyć nonejmowa, tajemnicza. Brak producenta i w ogóle cokolwiek o nim. Nie podoba mi się ale jednak jakby nie było większość piwoszy kupuje piwo dla smaku a nie ety a pod tym względem jest OK. Kapsel łysy.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎