Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, BestBir Piwo bez soku - Męski Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, BestBir Piwo bez soku - Męski Lager

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Piana biała, wysoka, złożona z grubych pęcherzyków.
    Kolor jasnozłoty, trochę opalizujący.
    W zapachu słód, trochę miodowych wad, nawet wyczuwalny chmiel oraz mokry karton.
    Smakuje rzeczywiście męsko Słód potężny, ciężki. Goryczka lekka, ale też ciężka, mało przyjemna. Ogólnie słodko i bez orzeźwienia.
    Gaz niski, sprzyja temu piwu.
    Jak za 3.50 zł to można wypić. Warka 25.08.2016.

    W moim piwie alk to nie 4.7% tylko 6.1%. Na dowód zamieszczam słabej jakości zdjęcie etykiety zrobioną komórką.
    Attached Files

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9733

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty klarowny. [4]
      Piana: Brudnobiała, niewysoka, nietrwała. Porażkowa dość... [2]
      Zapach: Słodowy z delikatnym akcentem alkoholu. [3]
      Smak: W smaku również dominuje słód, lekki posmak goryczkowy, może ślad karmelu... [3.5]
      Wysycenie: Średnie. [4]
      Opakowanie: Dramat. Nie chce mi się więcej pisać. Zresztą możecie sami zobaczyć na focie wyżej... [2]
      Uwagi: Piwo do wypicia, zwłaszcza przez "target zwizualizowany" na etykiecie...
      Nie wiem, co browar miał na myśli, obok, eleganckich piw (smak to odrębna kwestia) anstadtowych wprowadzając tę idiotyczną linię... Innych nie spróbuję z powodów światopoglądowych .

      Moja ocena: [3.15]

      Comment

      • AaLeX
        Senior
        • 07-2011
        • 573

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemny bursztyn, mętny. [3]
        Piana: Znikła od razu, zero piany, zero lacingu. Nie ma nic. [1]
        Zapach: Taki jakiś chemiczny, nic konkretnego nie wyczuwam ale nie zachęca. [2]
        Smak: Mocna słodycz, na końcu niewielka goryczka. Nic specjalnego, jednak jest smak, choć przy cenie jaką kosztuje to powinien być. [3]
        Wysycenie: Małe, za małe. [2]
        Opakowanie: Lubię etykiety z jajem, podany skład, ten chłopek z kiełbasą też nie jest zły. Jedynie żarty o piwie lepszym od kobiety bym sobie darował. [4]
        Uwagi: Szczerze? Zawód. Zapłaciłem za piwo 3,49zł, spodziewałem się naprawdę jakiegoś fajnego zaskoczenia, fajnego lagera a dostałem piwo które smakuje jak wiele innych, często znacznie tańszych. Mnie ta etykieta zachęciła do kupna tego piwa, jednak brak totalny piany, nikła goryczka nie zachęciły mnie do ponownego zakupu. Dodam że zgodnie z rysunkiem powyżej piwo to ma 6,1%.

        Moja ocena: [2.45]
        Last edited by AaLeX; 23-12-2017, 19:03.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎