Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pracownia Piwa, Rogaty Tłuścioszek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Pracownia Piwa, Rogaty Tłuścioszek

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GreenFox
    Senior
    • 12-2013
    • 273

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brązowo-rubinowy, taki "karmelowy", dość ładny, jednak myślałem, że "dark" będzie sugerowało kolor znacznie bardziej czarny [4]
    Piana: Nie była jakaś szczególnie wysoka, średnie pęcherze, dość szybko opada [3.5]
    Zapach: Bardzo ładnie skomponowany, intensywny aromat - na pierwszym planie nuty wiejskie, fenolowe, dalej karmelowa słodycz, delikatne owoce (takie kompotowe), słodowość [4.5]
    Smak: W smaku znowu pojawiają się nuty wiejskie, kompotowe, ciemny karmel, goryczka na raczej niskim poziomie, lekko wyczuwalny alkohol, piwo jest nieco słodkawe, a jednocześnie wytrawne (nie ma zbyt dużo ciała), wydaje się, że jest nieco przytłaczające, bardziej sesyjne niż orzeźwiające, przez co nie jest jakoś super-pijalne, za to drobny minus [4]
    Wysycenie: Na średnim poziomie, jest ok [4.5]
    Opakowanie: Napis z różkami na tablicy [4]
    Uwagi: Całkiem przyjemny saison, świetne nuty wiejskie, brak wad, jednak mógłby być nieco lepiej pijalny (to jednak jeden z wyznaczników stylu)

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎