Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, OwShooter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, OwShooter

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnobrunatny, zmętniony. [4]
    Piana: bardzo obfita, drobnopęcherzykowa, szybko się dziurawi, pęka. [3]
    Zapach: sporo aromatów ciemnych słodów, kawy, czekolady, lekka paloność. [4]
    Smak: dość smukłe, w kierunku wytrawnego, jak w aromacie sporo nut ciemnych słodów, kawy, kakao, gorzkiej czekolady, daje się wyczuć delikatna kwaskowatość oraz paloność, goryczka średnia, lekko palona. [3.5]
    Wysycenie: średnie, lekko w kierunku wysokiego, mogło by być niższe. [4]
    Opakowanie: ciekawa grafika, nie w stylu browaru, ale mi się podoba, ciekawy sposób przedstawienia parametrów piwa, jest również pełen skład. [4.5]
    Uwagi: warka do 30.09.2015, jak na styl oraz ekstrakt to zdecydowanie brakuje pełni.

    Moja ocena: [3.725]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 03-08-2015, 00:28.

    Comment

    • TomaszM
      Member
      • 04-2015
      • 45

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Czarny pod światło wpadający w brązowy, delikatnie zmętniony [4]
      Piana: Na początku wysoka, ale wywołana przez duże nasycenie, zbudowana z dużych i średnich pęcherzy, szybko się dziurawi i opada. Trochę jak na coli. [2]
      Zapach: Niezbyt intensywny ale przyjemny, zbożowy, palony. [4]
      Smak: W smaku bardziej przypomina klasycznego stouta. Dominuje palność. Piwo wytrawne. Brakuje gładkości i pełności oraz czekoladowych posmaków. [3.5]
      Wysycenie: Trochę za duże [3.5]
      Opakowanie: Widać kreatywne podejście do etykiety, ale jeszcze czegoś brakuje [4]
      Uwagi: Piwo dobre ale dla mnie brakuje cech typowych dla stoutu owsianego.

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Ciemnobrązowy, nieprzejrzysty. [4.5]
        Piana: Bardzo wysoka, trwała, utrudnia nalewanie. [4]
        Zapach: Czekolada, zboże. [4]
        Smak: Słodowy, słodkawy, karmelowy, czekolada, paloność, po ogrzaniu bardziej kwaskowe. [4]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Celownik i dane na nim fajne, ale za bardzo nie wiem o co chodzi w samej nazwie i grafice. [4]
        Uwagi: Brakuje gładkości, mało treściwe, dominuje czekolada i niezbyt silna paloność, potem bardziej kwaskowe. Dobre, ale nie zachwyca.

        Moja ocena: [4.025]

        Comment

        • Pess09
          Senior
          • 12-2013
          • 284

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Brunatny, zbyt jasny jak na stout. [3.5]
          Piana: Piwo bardzo mocno się pieni nawet jak nalewa się je powoli po ściance, beżowa piana zbutowana z średnich pęcherzyków jednak szybko opada. [3.5]
          Zapach: Przyjemne nuty zmielonej kawy, kakao i dużo nut zbożowych i płatków owsianych, bardzo przyjemny. [4.5]
          Smak: Piwo jest szorstkie, średnio pełne, wyraźna kawowa paloność, gorzka czekolada i również nuty zbożowe, średnio intensywna chmielowo-palona i przyjemna goryczka zostaje w ustach. [4]
          Wysycenie: Niskie, dobre. [5]
          Opakowanie: Podoba mi się stylistyka, fajne zamieszczenie informacji jako parametrów na celowniku, do tego browar zainwestował w swój kapsel. [4.5]
          Uwagi: Piwo nawet dobre, świetne jeśli chodzi o nuty zbożowe jednak gładkość i pełnia nie powalaja, nie można jednak nazwać tego piwa strzałem w stopę

          Moja ocena: [4.175]

          Comment

          • Wujas
            Gość
            • 11-2014
            • 267

            #6
            Jedno z najbardziej wysyconych piw craft'owych, jakie piłem.
            Pobiło nawet pite tuż przedtem Banany na rauszu oraz Melonmana z Redena.
            Tyle, że to jest (niby) stout. Rzekomo nawet oatmeal stout.
            Jak na ten styl:
            a) wysycenie zdecydowanie w kosmos w cholerę zbyt wysokie,
            b) zbyt puste,
            c) zbyt nudne.

            Już nawet oatmeal stout z Wrężela był bardziej pełen niż to coś od Redena.
            Dwutlenek węgla napierdziela w jamie gębowej bardziej niż w coca coli.
            Tragedia, a nie oatmeal stout. Niech się lepiej Reden trzyma pszenic...to im wychodzi.

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Ciemnobrunatny. [4.5]
              Piana: Jak Guiness z puszki, tylko widżetu nie ma. [5]
              Zapach: Mocno palony, kawowy. [4.5]
              Smak: Dosyć wysoka goryczka jak na styl (mam wrażenie, że dużo więcej, niż deklarowane 35 IBU). Raczej wytrawne, trochę brakuje mu jak dla mnie ciała. Kawowe, palone. Posmak zbożowy, czekoladowy. [4]
              Wysycenie: Trochę za duże. [4.5]
              Opakowanie: Redenowy standard, chociaż nie wiem, dlaczego shooter. [4.5]
              Uwagi: Smakowało.

              Moja ocena: [4.35]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎