Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podgórz, Owca w kratę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Podgórz, Owca w kratę

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • GreenFox
    Senior
    • 12-2013
    • 273

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Brązowy, piwo lekko zamglone, rasowy szkot. [4.5]
    Piana: Biała, wysoka, drobnopęcherzykowa pierzynka [4.5]
    Zapach: Intensywny aromat karmelowy, słodowy, bardzo przyjemny, w tle delikatnie suszone owoce - aromat świetnie ułożony, nuty doskonale się uzupełniają [4.5]
    Smak: Przyjemne nuty karmelowe, słodowe, lekka ziemista goryczka, gdzieś w tle delikatna wędzoność, znowu bardzo dobry balans w smaku, niestety mogłoby być intensywniej. Mimo wszystko smak bardzo fajny, piwo ma dużo ciała, pomimo tak niskiego ekstraktu, mimo to nie wydaje się przesłodzone. [4]
    Wysycenie: Niskie, bardzo dobrze pasuje do tego gatunku, piwo daje bardzo aksamitne wrażenie w ustach - świetna struktura [5]
    Opakowanie: Napis na tablicy [4]
    Uwagi: Ja wiem, że ocena dość wysoka jak na wydawać by się mogło tak "lichy" styl, ale piwo jest naprawdę świetnie zbalansowane, nie ma diacetylu, który często trapi piwa w tym stylu, jest wysoce pijalne - naprawdę godne polecenia, szczególnie dla tych, którzy uważają, że intensywny smak mogą zaoferować jedynie mocarze w stylu RISa

    Moja ocena: [4.3]

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Poprzednia beczka dobra, chyba ta sama, którą opisał GreenFox
      Aktualna to już zielone jabłuszko w kratę.
      Co pokaże następna?

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎