Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Classic

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gloger, Classic

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłocisty, lekko zamętnione [3.5]
    Piana: drobna, biała, szybko opada do dużych pęcherzy i krzaczków na szkle [2.5]
    Zapach: słabiutki, słodowy plus jakiś chemiczny zapach [2.5]
    Smak: goryczka, nieprzyjemna, lekka, pestkowo-metaliczna, cierpka, do tego klasyczny lekko słodowy posmak, brak pełni, wodniste [2]
    Wysycenie: dość mocno przegazowane [3]
    Opakowanie: ładna etykieta, firmowy kapsel [5]
    Uwagi: Bardzo słabe piwo, niedopite do końca, tak naprawdę nie wiem czym się różniło od pozostałych jasnych

    Moja ocena: [2.5]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, zbyt zamglony. [3]
      Piana: Pęcherzyki średniej grubości, dzielnie trzymają się szkła tworząc ciekawy osad. [3.5]
      Zapach: Ścierka, słód i brak chmielu, a przecież, cytując etykietę, ma to być klasyczny pilsner. [2]
      Smak: Goryczka średnia, trawiasta. Słód obecny, wyraźna też cierpkość. Piwo przypomina Argus Maestic, ale jest słabsze od piwa z Lidla. [3]
      Wysycenie: Dosyć duże. To tu najbardziej odczuwam pilsa. [4]
      Opakowanie: Jak inne Glogery. Tu akurat dominuje kolor zielony, z pilsem kojarzy mi się bardziej biały. Etykieta i kapsel ładne stylowo. W składzie podano chmiele niemieckie i polskie ( ale jakie ???). [4]
      Uwagi: Piwo deklaruje się jako klasyczny pilsner warzony zgodnie z czeską szkołą piwowarstwa. Pomijając fakt, iż czeskich chmieli tu nie ma, to mogę wymienić na poczekaniu z dziesięć lepszych niemieckich pilsów i drugie tyle czeskich.
      Zawiodłem się, warka do 08.10.2015.

      Moja ocena: [2.8]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎