Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Herbowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gloger, Herbowy

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: niby to pszeniczniak ale kolor zalatujący bursztynem jakoś mi nie podchodzi [2]
    Piana: biała, drobna, szybko opada, po jakimś czasie marne resztki na piwie [2.5]
    Zapach: zbożowo-owocowy z domieszka czegoś co mi się nie podoba..... [3]
    Smak: smak do dominacja słodowa, dość ostra, leciutka goryczka, delikatne chlebowe akcenty, goryczka zbyt mocna jak na pszeniczne, strasznie nierówne piwo [2.5]
    Wysycenie: zdecydowanie za dużo, mam uczucie jakbym pił colę (porównanie dotyczy tylko nagazowania) [2.5]
    Opakowanie: tak jak w poprzednich piwach z Glogera, design bardzo ładny [5]
    Uwagi: Kolejne bardzo marne, niestety piwo z browaru, termin przydatności to koniec lipca....

    Moja ocena: [2.775]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • GioCare
      Senior
      • 09-2007
      • 137

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: mdły, nie podoba mi się. W pszenicznych powinna być zawiesina delikatna, a tutaj jej nie ma. Szkoda. [1]
      Piana: nie ma w ogóle. [1]
      Zapach: śmierdzi skarpetami. [1]
      Smak: straszny smak leku na gardło podobnie jak smak Żywca z niebieską etykietą, nie pamiętam nazwy. [1]
      Wysycenie: zero. [1]
      Opakowanie: w ogóle mnie się nie podoba. Kolor kału. [1]
      Uwagi: Najgorsze piwo z glogera.

      Moja ocena: [1]
      ╔═╗
      ║═╬╦╦═╦═╦═╗
      ╠═║║║╬║╩╣╔║
      ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
      ════╚╝══════════

      - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
      "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
      http://www.kp.pl/

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: To chyba jakieś jaja są. Kolor prawie słomkowy, piwo jest klarowne. [1]
        Piana: Biała, średnio trwała. Nawet fajnie lepi się do szkła. Na finiszu dwa cm kożuszku. [3]
        Zapach: Czuć banany i wanilię . Goździków brak jak i chmielowych doznań. Tak jak lubię w pszenicach. [4]
        Smak: Piwo jest chlebowe, słodowe. Główną wadą jest prawie brak owoców. Goryczka trochę za duża. [3]
        Wysycenie: Średnia. [3]
        Opakowanie: Typowy Gloger, wszystko bardzo ładnie. [4.5]
        Uwagi: Nie jest to hefeweizen. Piwo przypomina Tyskie Książęce Złote Pszeniczne, ale jest lepsze od niego szczególnie w aromacie.
        Warka 18.01.2016.

        Moja ocena: [3.325]

        Comment

        • majeure
          Senior
          • 03-2011
          • 315

          #5
          Dziwne to jasne pszeniczne, które jest klarowne jak rasowy pilsner. Może w zamyśle to miał być kristalweizen (w sumie na etykiecie nie podano, że piwo jest niefiltrowane). Poza tym dosyć poprawna pszenica, w zapachu banan, odległe goździki, po ogrzaniu trochę więcej fenoli (bubble gum). Piana biała, drobna, średniotrwała. W smaku na początku raczej słodkawe (jak Paulaner), po pewnym czasie pojawia się lekki kwasek. Generalnie to taka pszenica na 3+ (w skali od 2 do 5). Piwo z datą 1.11.2015, zakupione w promocji za 2,5 zł.

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ciemne złoto wpadające w bursztyn. Klarowny. Tu bym się nie czepiał, że nie jest mętne. Popularny Erdinger też nie jest. Można uznać że to kristall [4]
            Piana: Początkowa ładna sztywna i obfita. Potem dość szybka redukcja do chmurkowej warstwy. Oblepia szkło wyraźnie [4]
            Zapach: Poprawny, raczej zgodny ze stylem. Sporo słodkiego banana, goździków za to nie ma. To co charakterystyczne to wyraźna słodka waniliowa nuta. Generalnie słodki zapach, ocierający się wręcz o ulepkowatość [3.5]
            Smak: Tak jak w zapachu - d... nie urywa, ale ciężko się przyczepić. Taka tam poprawna pszenica w typie bananowym, słodka, bez akcentów kwaskowych i goździków. To co ją wyróżnia to nuta waniliowa, obecna zarówno w zapachu jak i w smaku. Goryczka bardzo niska. Lekkie wrażenie wodnistości psuje nieco ogólny odbiór [3.5]
            Wysycenie: Wysokie, odpowiednie. Pasuje raczej [4.5]
            Opakowanie: Jak ta cała glogerowa seria - estetycznie OK. Dokładny skład [4]
            Uwagi: Data: 01.11.2015

            Moja ocena: [3.65]
            Last edited by chechaouen; 28-10-2015, 20:48.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎