Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gloger, Brylant Jasny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gloger, Brylant Jasny

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: słomkowy, lekko mętnawy [3]
    Piana: biała, drobna, dość mierna i uboga, szybko zdechła pozostawiając wysuszone kości na słońcu [3.5]
    Zapach: brzydki nie był ale ile razy można moczyć nos aby coś wyczuć? Głównie słód [3]
    Smak: nie moja bajka, woda o lekkim piwnym zabarwieniu i to samo w smaku, mokre z odrobina minimalną chmielowej goryczki oraz minimalistycznymi ilościami słodu [2]
    Wysycenie: trochę za duże [4]
    Opakowanie: super etykieta, firmowy kapsel [5]
    Uwagi: Wole zimne coca-cole niż to piwo, a takie miałem nadzieje na smacznego pilsa

    Moja ocena: [2.8]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Słomkowy, zamglony troszeczkę. [4]
      Piana: Bardzo grube bąble, powoli pękają. Po minucie jednak mizeria. [2.5]
      Zapach: Słód, tym razem bez ścierki. Ubogo, z lekkim chmielem, ziołowym i z owocami ( agrest). [3.5]
      Smak: Niestety piwo jest bardzo wodniste, aż się zdziwiłem bo zapach był w miarę. Jest to lekko goryczkowy napój pozbawiony słodu, na szczęście również też różnych sensorycznych wad. Ogólna pustka. [2]
      Wysycenie: Za niskie, nie orzeźwia. Powoli zaczynam mieć odczucie, że piję wodę z kranu, w którym to przez pomyłkę ktoś dodał zamiast chloru trochę chmielu. [2]
      Opakowanie: Oczywiście najlepszy element piwa. Jednak znów jest bajdurzenie o czeskim stylu, co już zaczyna irytować. [4]
      Uwagi: Porażka, odpuszczam sobie na razie ten browar po wypiciu czterech różnych piw ( jest parę jeszcze innych). Warka 22.10.2015.

      Moja ocena: [2.775]

      Comment

      • Javox
        PremiumUżytkownik
        • 11-2009
        • 6119

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Jasne złoto. [4]
        Piana: Wielkie bąble zaraz spadające do cienkiej warstewki. Na szkle mało. [3]
        Zapach: Chyba chmielowy na słodzie na początku potem zapach prawie znika. [3.5]
        Smak: "Blaszano-gipsowe" słodkawe, kwasek zbożowy. Lekko goryczkowe. [3]
        Wysycenie: Średnie. [3.5]

        Opakowanie: Nawet nawet, trochę rażą te niby medale. [4]

        Uwagi: Niby wszystko prawie ok ale jakoś zwyczajnie. Etykieta sugeruje specjał. Fakt wodniste jest i trochę mało smaczne... takie zwykłe w stylu raczej koncernówki niemieckiej.

        Moja ocena: [3.3]
        Attached Files
        Last edited by Javox; 18-10-2015, 11:18.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎