Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - [Karpicko] - giełda dojazdowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #31
    Nie z Wawki.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • Jagnieszka
      Junior
      • 01-2011
      • 21

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie z Wawki.
      Ech, czyli z tego mojego zadupia to nikt poza mną chyba nie jedzie...
      "Kto chce żyć w Europie Środkowej, musi być trochę wstawiony."

      Szatan moją dziwką!

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
        We wrześniu InterRegio będzie już jedynie wspomnieniem.
        Otóż to.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Jagnieszka
          Junior
          • 01-2011
          • 21

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Otóż to.
          Dlaczego???
          "Kto chce żyć w Europie Środkowej, musi być trochę wstawiony."

          Szatan moją dziwką!

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jagnieszka Wyświetlenie odpowiedzi
            Dlaczego???
            Ponieważ Przewozy Regionalne likwidują wszystkie połączenia długodystansowe.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Jagnieszka
              Junior
              • 01-2011
              • 21

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Ponieważ Przewozy Regionalne likwidują wszystkie połączenia długodystansowe.
              No bez jaj! Od września?? To już mnie nie będzie stać nawet na jazdę pociągiem?
              "Kto chce żyć w Europie Środkowej, musi być trochę wstawiony."

              Szatan moją dziwką!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #37
                Możesz wyjechać 31 sierpnia i poczekać na nas

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Jagnieszka
                  Junior
                  • 01-2011
                  • 21

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Możesz wyjechać 31 sierpnia i poczekać na nas
                  Tak, mogę też wyjść w połowie sierpnia i dotrzeć akurat na 11 września.
                  "Kto chce żyć w Europie Środkowej, musi być trochę wstawiony."

                  Szatan moją dziwką!

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #39
                    Ale spokojnie, tu chodzi o pociągi InterRegio i RegioExpress - czyli w Twoim przypadku chodzi o DWA pociągi do Warszawy - Mewę i Bosmana.
                    Zostanie cała masa zwykłych, stających na każdej stacji. A jak kupisz z wyprzedzeniem 15 dniowym bilet na Intercity, to też nie będzie aż taki znowu majątek.
                    Last edited by Pendragon; 31-07-2015, 13:35.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Jagnieszka
                      Junior
                      • 01-2011
                      • 21

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ale spokojnie, tu chodzi o pociągi InterRegio i RegioExpress - czyli w Twoim przypadku chodzi o DWA pociągi do Warszawy - Mewę i Bosmana.
                      Zostanie cała masa zwykłych, stających na każdej stacji. A jak kupisz z wyprzedzeniem 15 dniowym bilet na Intercity, to też nie będzie aż taki znowu majątek.
                      Ale ja często jeżdżę Regio i ta trasa do Wawy bardzo mnie martwi.
                      "Kto chce żyć w Europie Środkowej, musi być trochę wstawiony."

                      Szatan moją dziwką!

                      Comment

                      • dadek
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 4552

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                        We wrześniu InterRegio będzie już jedynie wspomnieniem.
                        Myślałem, że tylko gdybasz ale sprawdziłem u źródła i to niestety prawda. Czyli znów będziemy mieli w przewozach dalekobieżnych monopol skostniałej, kolesiowskiej państwowej spółeczki IC. Czyli zegnajcie tanie bilety...
                        W związku z powyższym moja propozycja jazdy IR do Poznania oczywiście odchodzi w niebyt, trzeba będzie zabulić...
                        Last edited by dadek; 01-08-2015, 09:58.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #42
                          Dadek, jest jeszcze czas. Weź popracuj nad przeróbką napięcia i porwij tramwaj. Do Zbąszynia zajedziesz gratis, a nawet zarobisz, bo inni warszawiacy na pewno po dychu się zrzucą za taką podróż

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4552

                            #43
                            Tiaa, tramwaj to nie problem ale jak by mnie PLK podliczyło z a zajętość szlaku przy prędkości max 80 km/h to chyba by wszyscy musieli po 2000 się zrzucić.

                            Comment

                            • Jurandofil
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 976

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Tiaa, tramwaj to nie problem ale jak by mnie PLK podliczyło z a zajętość szlaku przy prędkości max 80 km/h to chyba by wszyscy musieli po 2000 się zrzucić.
                              Poprowadzę jako zmiennik
                              Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                              Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                              Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                              Comment

                              • vietnam
                                Senior
                                • 05-2011
                                • 117

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                                zajętość szlaku przy prędkości max 80 km/h to chyba by wszyscy musieli po 2000 się zrzucić.
                                To może Metro ? Tak, trzeba porwać metro!
                                Dadek, dasz radę?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎