Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - [Karpicko] - giełda dojazdowa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #61
    Poszukuję dwóch miejsc (ja i Puszek_72) na powrót w niedzielę. Kierunek południe - Wrocław, Katowice, Opole...
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23793

      #62
      Poniedziałek
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #63
        Chciałbym
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • Strusio
          Member
          • 09-2008
          • 34

          #64
          Niestety zmieniły się plany - muszę wyjechać wcześniej i nie mam już wolnych miejsc.

          Comment

          • antoś
            Senior
            • 12-2005
            • 213

            #65
            dojazd

            Czy ktoś z Wrocka ma wolne miejsce?

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika antoś Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy ktoś z Wrocka ma wolne miejsce?
              Ja mam zdaje się
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #67
                Orientuje się może ktoś, czy z Wolsztyna do Karpicka jeżdżą jakieś busy, których nie mogę namierzyć w internecie?
                To co znalazłem (PKSy) wygląda bardzo marnie.

                Jest przystanek PKS przy kampingu, ale jeździ tam tyle co nic:

                Wolsztyn - Karpicko Camping n/ż
                06:30 > 06:36 (S) Wolsztyn - Wioska
                12:50 > 12:58 (S,6) Wolsztyn - Nowy Tomyśl
                14:35 > 14:41 (S) Wolsztyn - Wioska

                Karpicko Camping n/ż - Wolsztyn
                07:23 > 07:30 (S) Wioska - Wolsztyn
                12:58 > 13:35 (S,6) Wolsztyn - Nowy Tomyśl

                Jest jeszcze drugi przystanek we wsi, przy skrzyżowaniu Poznańskiej (dawny ślad drogi 32) z Lipową (mniej więcej GPS: 52.1272, 16.1302) i tam jest więcej kursów. Do przejścia 1,8 km, zamiast 4 (dworzec w Wolsztynie).

                Kursy wyglądają następująco:

                Wolsztyn > Karpicko 1
                06:15 > 06:20 (S) do Rakoniewic
                14:40 > 14:45 (S) do Rakoniewic
                15:25 > 15:31 (S) do Rakoniewic
                16:00 > 16:04 (codz.) do Poznania (p. 17:37)
                18:28 > 18:32 (codz.) do Poznania (p. 20:05)

                Karpicko 1 > Wolsztyn
                05:25 > 05:30 (S) do Wolsztyna
                06:40 > 06:45 (S) do Wolsztyna
                07:34 > 07:40 (S) do Wolsztyna
                11:41 > 11:46 (1-5) z Poznania (o. 9:30) do Wolsztyna
                12:09 > 12:15 (6) z Poznania (o. 10:30) do Wolsztyna
                22:33 > 22:37 (codz.) z Poznania (o. 21:00) do Nowej Soli

                S = kursuje w dni nauki szkolnej, czyli to samo co 1-5 (poniedziałek - piątek)
                6 = kursuje w soboty
                ---
                Last edited by Pendragon; 04-09-2015, 15:39.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #68
                  4 km akurat polgodzinny spacerek
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9732

                    #69
                    No, jak Ty robisz spacerkiem 8 km/godz., na dodatek na zlocie, to szacun z pogłębieniem .
                    Rozumiem, że chodzi o Parowozownię? Jest jakaś szansa zapuszczenia tam żurawia, np. po browarze i po drezynach...?

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2837

                      #70
                      Dobry jest ja ledwo cztery wyciągam ...
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • Gringo
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 2151

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Rozumiem, że chodzi o Parowozownię? Jest jakaś szansa zapuszczenia tam żurawia, np. po browarze i po drezynach...?
                        Czynne codziennie od 8:00 do 15:00 po 15:00 można się dogadać telefonicznie na zwiedzanie z dyspozytorem, jeżeli nie trafimy na klasycznego zlewa z kargo.
                        Ja wolę nie ryzykować więc będę w piątek przed 14:00 a jak się nie uda to w niedzielę z rana.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9732

                          #72
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czynne codziennie od 8:00 do 15:00 po 15:00 można się dogadać telefonicznie na zwiedzanie z dyspozytorem, jeżeli nie trafimy na klasycznego zlewa z kargo.
                          Ja wolę nie ryzykować więc będę w piątek przed 14:00 a jak się nie uda to w niedzielę z rana.
                          W niedzielę rano (pojęcie nieco umowne...) też bym się podłączył. Ile czasu może zająć zwiedzanie, tak w tempie pomiędzy polskim szachistą-profesorem lokomotywologii a japońską wycieczką?

                          A co do dotarcia na zlotowisko z Wolsztyna - będę pewnie przejeżdżał w piątek ok. 17-18-ej przez rzeczone miasto, sądzę, że dwa-trzy ciała na zlot mogę śmiało podwieźć. W sytuacji kryzysowej dam radę ze dwa razy obrócić... Ale potem już tylko piwo .

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            #73
                            Dla mnie nie zmotoryzowanego rano to godzina 8:00
                            Zwiedzanie myślę że zajmie 60 - 120 minut. Jest tam około 15 typów parowozów, kilkanaście wagonów, trochę infrastruktury i izba muzealna (która w weekendy jest zamknięta). Dlatego ja będę się starał odwiedzić parowozownię w piątek.

                            Na zlot jadę od północy czy ktoś będzie przejeżdżał przez Szamotuły lub Poznań powiedzmy 10:00 - 12:00 ? Wiem że godzina jeszcze wczesna ale może.

                            Oczywiście dorzucam się do paliwa .

                            Comment

                            • Radek70
                              • 04-2013
                              • 116

                              #74
                              Piątek...okolice12stej....mam pusty samochód na trasie Zielona Góra,Sulechów,Wolsztyn...itd...

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23793

                                #75
                                Ktoś będzie jechał na Zlot przez Płock samochodem i mógłby zgarnąć beczkę z Tumskiego?
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎