Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ustka, Witkacy Pyfko Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Ustka, Witkacy Pyfko Stout

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • franekf
    Senior
    • 06-2004
    • 944

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemny, prawie czarny, nieprzejrzysty. [5]
    Piana: Gruba czapa na początku, z czasem nieco opadła, ale cienka warstwa pozostała do końca degustacji. [4]
    Zapach: Klasyczny stout - trochę gorzkiej czekolady, kawa, ciemne słody, trochę chmielu. Bez udziwnień, dobra intensywność. [4]
    Smak: Podobnie jak w zapachu, tak i w smaku to zdecydowanie dobry, klasyczny stout. Początek delikatnie słodki, kawowo - czekoladowy, później do głosu dochodzą palone słody, delikatny kwasek i aromat chmielowy. Zakończenie to połączenie goryczki, delikatnej kwasowości z nutami ciemnych słodów i odrobiną czekolady. Dobra treściwość. Całość przyjemna, bardzo pijalna (piwo jakby pół-wytrawne). [4.5]
    Wysycenie: Jak dla mnie - odrobinę za wysokie. [4]
    Opakowanie: Pite z beczki - nalane do szklanki Żywca, bez podkładki. [1]
    Uwagi: Solidny stout, podawany nieco za zimny.

    Moja ocena: [4.1]
    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
    Piwny Janusz bez Teku

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎