Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

WROCŁAW, WROCŁAW, WROCŁAW! 23-25 SIERPNIA 2002

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    WROCŁAW, WROCŁAW, WROCŁAW! 23-25 SIERPNIA 2002

    Siemanko!

    Od wczoraj jestem we Wrocku i posiedzę do poniedziałku. Może ktoś pisze się na wędrówki po mieście, albo/oraz wieczorne piwkowanie w ****?

    Oferta ważna przez trzy dni, poczynając od 23-go Sierpnia 2002.

    Zdrrrówko

  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    #2
    No wiesz?!

    Jest w sobotę Giełda w Warszawie a Ty się po Wrockach szwendasz. Ładnie to tak
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Jeszcze się nie szwendam, dopiero wstałem.

      Comment

      • yemiołka
        Senior
        • 02-2002
        • 1012

        #4
        z chęcią zajrzałabym do ****, ale czy dam radę, to się okaże "w praniu". w niedzielę będzie Marco, więc może wtedy?
        podeślij swój number komórkowy!
        **** zbliża ludzi... :-]

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          W niedzielę swoją drogą!

          Funkcjonuję w systemie bezkomórkowym, więc może umówmy się, że tak czy siak będę koło 20-tej w ****. W razie czego jestem dostępny przez forum, ale tylko rankami (czyli koło południa) i wieczorami, czyli w godzinach mojej bytności w Hotelu Marusia.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Chciałbym niniejszym podziękować Klosterkellerowi za przejęcie mnie wpół drogi między szeroko pojętym centrum Wrocławia, a Hotelem Marusia. Musiał zatrzymywać się dwa razy, bo słuchałem sobie wiochmena i myślałem, że ktoś chce się mnie spytać o drogę, więc jako niemiejscowy olałem 'upartego turystę', ale na szczęście K. był niestrudzony i w końcu zajrzałem do wnętrza samochodu. Dzięki temu dotarłem do celu całe pół godziny wcześniej - czyli miałem pół godziny więcej na schłodzenie Lwówków, które taskałem w plecaku.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Przypominam: dziś, tj. 25-go (niedziela) wieczorne spotkanie w ****. My z Jerzym zaczynamy wcześniej, tzn. czwarta-piąta, prawdopodobnie w Spiżu. W razie czego esemesujcie do Jerzego.

              Zdrówko

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎