Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reden Świętochłowice, MelonMan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Reden Świętochłowice, MelonMan

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłoty, bursztynowy, zmętniony. [4.5]
    Piana: obfita, drobnopęcherzykowa, dziurawi się, dość szybko opada. [3]
    Zapach: średnio intensywny, dominują goździki, banany są na dalszym planie, jest również wyczuwalny aromat chmielu, melon, owoce tropikalne, w tle lekka słodowość. [4]
    Smak: lekkie, orzeźwiające, tutaj nuty chmielowe zdecydowanie intensywniejsze, wyczuwalne sporo owoców, jest też wyraźna, przyjemna goryczka, może trochę za wysoka jak na styl, ale nie przeszkadza, w tle również nuta słodowa. [4]
    Wysycenie: średnie, mogło by być wyższe. [4]
    Opakowanie: grafika ładna, sam kształt ety do mnie jakoś do mnie trafia, ale jak zawsze w Redenie jest pełen skład na miejscu. [4]
    Uwagi: warka do 30.10.2015.

    Moja ocena: [3.925]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 22-07-2015, 23:37.

    Comment

    • Dukat_WSI
      Senior
      • 03-2015
      • 781

      #3
      Piwo jest bardzo "bananowe" (posmak banana dojrzałego) i mętne, orzeźwiające. Nuta chmielowa niestety nieco przykrywa resztę, ale jest dobrze. Zaznaczam jednak, że ostatnio nie jestem na bieżąco z polskim kraftem, więc być może mój zmysł poznawczy się przytępił.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎