Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koreb, [Szpunt] Master Exploder

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Koreb, [Szpunt] Master Exploder

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłoty, zamglony. [4.5]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, szybko się dziurawi, nie za ładnie się prezentuje. [3]
    Zapach: lekka przewaga chmieli, sporo Citry, cytrusów, tropików, trochę żywic, niewiele słabszy aromat słodowy, lekko karmelowy. [4]
    Smak: dokładnie to co w aromacie, nuty amerykańskich chmieli lekko przeważają nad nutami słodów, wyczuwalne cytrusy oraz tropiki, trochę żywic, wyraźny karmel, pełnia słodowa na średnim poziomie, goryczka również średnia. [3.5]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: grafika oraz wykonanie całkiem niezłe, jest pełen skład. [4]
    Uwagi: warka do 20.11.2015, jak dla mnie trochę za dużo karmelu w smaku.

    Moja ocena: [3.75]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 29-07-2015, 22:18.

    Comment

    • rafalek21
      Senior
      • 04-2015
      • 1407

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złocisty, zamglony [5]
      Piana: Średnio-niska, drobnopęcherzykowa, nietrwała, lekko oblepia szkło [3]
      Zapach: zdecydowanie chmielowy, przeważają owoce tropikalne, cytrusy, trochę żywicy i iglaków, karmel, delikatny diacetyl(ale nie przeszkadza) Bardzo przyjemny, dość intensywny aromat [4]
      Smak: tropikalne owoce, cytrusy, iglaki, żywica karmel, średnia, długa, ale przyjemna goryczka, trochę jak albedo słodkiego grejpfruta, delikatnie iglasta. Trochę brakuje ciała, ale nie jest wodniste. [4]
      Wysycenie: średnie - odpowiednie [4.5]
      Opakowanie: Ładna, czytelna etykieta, pełny skład, z przodu etykieta ma przyjemną szorstkawą, papierową fakturę. [4.5]
      Uwagi: Smaczne i poprawne(z wyjątkiem lekkiego diacetylu) pale ale. Bardzo spodobał mi się intensywny, bogaty aromat.

      Moja ocena: [4]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎