Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Trzy Korony Puławy, Piaski Nevady

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Trzy Korony Puławy, Piaski Nevady

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: bursztynowy, delikatnie zamglony. [4.5]
    Piana: średnio obfita, początkowo drobnopęcherzykowa, szybko się dziurawi, równie szybko opada. [3]
    Zapach: całkiem przyjemny, jest sporo aromatów owocowych, głównie tropików, żółtych owoców, jest delikatna nuta ziołowa oraz słodowa, mimo dość ciemnego koloru na szczęście nie ma karmelu. [3.5]
    Smak: dość spora pełnia słodowa, lekka słodycz, jest również jak w aromacie sporo nut owocowych, goryczka jakaś jest, ale zdecydowanie za niska, w smaku daje się już wyczuć subtelna nuta karmelu. [3.5]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: grafika całkiem niezła, jest skład oraz komplen danych. [4]
    Uwagi: piwo całkiem niezłe, aromat mógł by być tylko intensywniejszy, no i zdecydowanie wyższa goryczka, dużo brakuje do deklarowanego 70 IBU.

    Moja ocena: [3.575]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 27-07-2015, 22:14.

    Comment

    • supersklep
      PiwBiz
      • 01-2005
      • 982

      #3
      Piwo bardzo pijalne ,trafia ze swoimi parametrami w mój gust.Piwo treściwe bo 15,5 ekstraktu i wyczuwalna slodycz owoców tropik. Goryczka w zapachu czuć amerykański chmiel ale w smaku raczej nie ma 70 IBU.Duży plus za to że piwowar nie pasteryzuje i z okazji bliskości browaru jest świeże


      Comment

      • supersklep
        PiwBiz
        • 01-2005
        • 982

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika supersklep Wyświetlenie odpowiedzi
        Piwo bardzo pijalne ,trafia ze swoimi parametrami w mój gust.Piwo treściwe bo 15,5 ekstraktu i wyczuwalna slodycz owoców tropik. Goryczka w zapachu czuć amerykański chmiel ale w smaku raczej nie ma 70 IBU.Duży plus za to że piwowar nie pasteryzuje i z okazji bliskości browaru jest świeże
        Może się zatrudnię jako sędzia(degustator) w konkursach piwnych ?
        Moje ulubione piwo wygrało Grand Prix Chmielaki 2015


        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Pomarańczowy, mocno opalizujący [3.5]
          Piana: Koloru ecru, drobna. Zanim piwo "doszło" do stolika została tylko obwódka a i ta szybko zniknęła [3]
          Zapach: Słodkie owoce tropikalne, z cytrusów słodka pomarańcza. Za mocna landrynka i biszkopt [3.5]
          Smak: W smaku mocno wytrawne, lekko owocowe, z zaznaczonym jasnym słodem. Średnio wysoka, grejpfrutowa goryczka, długa i przyjemna [4]
          Wysycenie: Średnie [4]
          Opakowanie: Browar. Podstawki i szkło firmowe, etykieta do ręki [5]
          Uwagi: Zbyt landrynkowo-ciasteczkowy aromat. Smak fajny, mocno wytrawny, pozbawiony słodkości, chce się brać łyk za łykiem

          Moja ocena: [3.75]

          Comment

          • Gopher
            Senior
            • 10-2007
            • 450

            #6
            Piwo zmieniło nazwę na ''angielską" Sands of Nevada, a także spadł poziom alkoholu do 6,2%. Zniknęła także informacja o IBU. Piwo niefiltrowane, brak informacji o pasteryzacji bądź nie pasteryzacji. Skład: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiel. Po otwarciu uciekało z butelki.
            Attached Files
            Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Nasycony bursztynowy, zamglony. [4]
              Piana: Kremowa, bardzo drobna, dość wysoka i trwała. [4]
              Zapach: Karmel-sosna-cytrusy. OK. [4]
              Smak: Dość silna goryczka, lekko tępiąca kubki smakowe. Sosna. I trochę cytrusów. [3.5]
              Wysycenie: Średnie. [4]
              Opakowanie: Nazwa z d**y, grafika z... nie wiem, skąd. Na białym tle dwie kostki do gry i czaszka, wszystko do połowy w piachu (Nevady?). WTF??? [3]
              Uwagi: Wg ety 6,2%. Piwo niezłe, mimo zgłuszonych goryczką (i etykietą ) zmysłów.

              Moja ocena: [3.75]

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎