Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Summer Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), Summer Ale

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: jasnozłoty, zamglony. [4.5]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, szybko się dziurawi i opada. [3]
    Zapach: średnio intensywny, dominują chmiele, żywice, lekkie aromaty owocowe, cytrusy, tropiki, delikatna nuta ziołowa. [3.5]
    Smak: lekkie, orzeźwiające, trochę nut chmielowych, owocowych, goryczka średnia, w kierunku niskiego, przyjemna cytrusowa. [4]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: graficznie całkiem ładnie, dobrze wykonane, jest prawie nełen skład. [4]
    Uwagi: warka do 19.09.2015.

    Moja ocena: [3.775]
    Attached Files
    Last edited by rafael52; 04-08-2015, 22:44.

    Comment

    • Mars276
      Senior
      • 07-2014
      • 134

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Lekko zmętnione, słomkowego koloru. [4]
      Piana: Średnio obfita, drobno i średniopęcherzykowa, mało trwała, pozostawia odrobinę lacingu. [3.5]
      Zapach: Kwiatowy, delikatny, przyjemny. Po zabełtaniu wychodzi lekka farba emulsyjna. Mógłby być mocniejszy. [3.5]
      Smak: Goryczka niska, nieco zalegająca. Piwo jest wytrawne, pełnia niska. Trochę aromatów kwiatowych od chmielu i niewiele poza tym. Farba emulsyjna zauważalna. [3.5]
      Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. Trochę za wysokie. [4]
      Opakowanie: Etykieta niezbyt ładna. Plus za podanie chmielenia. Minus za niepodanie zasypu i konkretnych drożdży. [3.5]
      Uwagi: Średnie piwo. Niczym nie zachwyca. Można wypić.

      Moja ocena: [3.55]

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mars276 Wyświetlenie odpowiedzi
        Kolor: Lekko zmętnione, słomkowego koloru. [4]
        Piana: Średnio obfita, drobno i średniopęcherzykowa, mało trwała, pozostawia odrobinę lacingu. [3.5]
        Zapach: Kwiatowy, delikatny, przyjemny. Po zabełtaniu wychodzi lekka farba emulsyjna. Mógłby być mocniejszy. [3.5]
        Smak: Goryczka niska, nieco zalegająca. Piwo jest wytrawne, pełnia niska. Trochę aromatów kwiatowych od chmielu i niewiele poza tym. Farba emulsyjna zauważalna. [3.5]
        Wysycenie: Średnie w kierunku wysokiego. Trochę za wysokie. [4]
        Opakowanie: Etykieta niezbyt ładna. Plus za podanie chmielenia. Minus za niepodanie zasypu i konkretnych drożdży. [3.5]
        Uwagi: Średnie piwo. Niczym nie zachwyca. Można wypić.

        Moja ocena: [3.55]
        Każde piwo można wypić!
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎