Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słociak, Ultra G

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Słociak, Ultra G

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Typowy dla grodzisza: bladozłoty. [5]
    Piana: Wysoka i betonowa. [5]
    Zapach: Delikatna wędzonka i leciutki ziołowy aromat chmielu oraz kwasku. [3.5]
    Smak: Nie za mocna wędzonka, spora nawet jak na grodzisza wodnistość, lekka goryczka i kwasek przy przełykaniu. Niestety, wodnistość tego piwa i brak innych smaków powodują, że czujemy się trochę, jakbyśmy pili gazowaną wodę mineralną. [3]
    Wysycenie: Bardzo wysokie, typowe dla stylu. [5]
    Opakowanie: Morskie opowieści nawet przyjemne i niegłupie, skład dokładny, sama etykieta jak dla mnie mało ciekawa. [4]
    Uwagi: Bardzo lubię piwa grodziskie, ale to jakoś nie przypadło mi do gustu.

    Moja ocena: [3.625]

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bladozłoty, na granicy mojej wzrokowej akceptacji . [3.5]
      Piana: Biała, bardzo drobna, wysoka, średniotrwała. [3.5]
      Zapach: Słód, cytrusy, minimalny ślad wędzonki. [3.5]
      Smak: Kwasek, nieco intrygujący ślad chlebowy, cytrusy, goryczka w stylu pestkowym, jakieś posmaki fermentacyjne. [3.5]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Nijakie. Grafika do niczego, nazwa też w biegu wymyślona. Wysoka jakość wykonania. [3.5]
      Uwagi: Piwo trochę takie, jak opakowanie.
      Legenda na ecie sugeruje efekt WOW, a mnie przychodzi go głowy raczej... ...łeee...
      Grodziskie to legenda, trzeba obchodzić się z nią godnie.

      Moja ocena: [3.525]

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        Mało wędzonki, dużo kwasowości, jakiś chlebek, jakieś cytrusy i owoce. W Tymkraju takie grodziskie to jednak lekkie foux pas.

        Daję trzy koma dwadzieścia pięć bo chciało mi się pić i pragnienie ugasiłem.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎