Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy piwa z Chmielogrodu powrócą?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SteamPunker
    Member
    • 07-2015
    • 59

    Czy piwa z Chmielogrodu powrócą?

    Orientuje się ktoś może, czy piwa z Chmielogrodu (chociażby pojedyncze hm... postaci) powrócą? Do tej pory myślałem, że comiesięczne premiery to "badanie rynku" przed stałą produkcją ale chyba się przeliczyłem i Pyskatego Trolla już w butelce nigdy nie zobaczę. :/
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SteamPunker Wyświetlenie odpowiedzi
    Orientuje się ktoś może, czy piwa z Chmielogrodu (chociażby pojedyncze hm... postaci) powrócą?
    Miały powrócić po wakacjach, ale doszły mnie słuchy, że zaszły "nowe okoliczności", więc nie wiem czy będzie ciąg dalszy.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #3
      Czyżby nastąpił jakże wyczekiwany przez wielu upadek kontraktowca?!

      Comment

      • pizmak666
        Senior
        • 12-2006
        • 1898

        #4
        Miałem dwa podejścia do tego podmiotu i dwa razy dostałem masło w płynie za 11 PLN.
        Smutku nie będzie.
        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          #5
          Z tego co słyszałem to w Browarze Piwna zmienił się piwowar.
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • Areh
            Senior
            • 12-2014
            • 120

            #6
            Po każdej premierze było głosowanie na aktualne piwo. To które zdobędzie najwięcej głosów miało być uwarzone ponownie. Jak wielkim zainteresowaniem się to cieszyło, można zobaczyć tutaj. Cały jeden oddany głos.
            Nie bardzo rozumiem też całą tę zabawę. Po co robić taki konkurs, skoro wiele z tych piw i tak było powtarzanych, bo co jakiś czas pojawiały się na kranach chociażby w Degustatorni?
            No i cały ten śmieszny konkurs - głosowanie, losowanie nagród - dupa. Ponad tydzień temu zadałem pytanie o to na ich stronie na FB - do dzisiaj nikt nie raczył odpowiedzieć.
            Last edited by Areh; 21-08-2015, 16:59.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎