Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.09.11-13 - XIV Wielki Zlot Forumowiczów - [Karpicko] - drezyny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #16
    Fuck, miałem odpuścić jazdę autobusem (to wstawanie z kurami mnie przeraża ) i pojechać do Grodziska później szynobiustem, ale drezyn to sobie raczej nie odpuszczę. Tak więc:
    1. Dadek
    2. Pancernik
    3. Zgroza
    4. Edelweiss
    5. Jurandofil
    6. Gringo
    7. sergioP
    8. Slavoy
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
      Dwie godziny dymania "moja-twoja" to chyba z fotostopami.
      Z Ujazdu do Grodziska jest 4,6 km a z Ujazdu do Plastrowa 6,8 km. Toż to pestka skoro nawet wątli pompujący osiągają średnio 12-15km/h
      Jutro spróbuję odszukać profile linii, może któraś będzie.... z górki
      Do Piastowa to za krótka trasa, jak już jedziemy to proponuję co najmniej do Sępna a najlepiej do Bonikowa. Byłem w zeszłym tygodniu na drezynach w Bieszczadach na linii Zagórz - Krościenko, tam można wziąć najdłuższy przejazd 18 km, jechaliśmy we dwóch i było nam stanowczo za mało. A w Bieszczadach linia jest górska, a tu raczej płasko więc na pewno nie padniecie.
      Zgroza - załatwiaj dłuższy dystans!

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
        Do Piastowa to za krótka trasa, jak już jedziemy to proponuję co najmniej do Sępna a najlepiej do Bonikowa. Byłem w zeszłym tygodniu na drezynach w Bieszczadach na linii Zagórz - Krościenko, tam można wziąć najdłuższy przejazd 18 km, jechaliśmy we dwóch i było nam stanowczo za mało. A w Bieszczadach linia jest górska, a tu raczej płasko więc na pewno nie padniecie.
        Zgroza - załatwiaj dłuższy dystans!
        Ze względu na czas trwania wycieczki, dla mnie dawka do Plastowa jest w sam raz. W Lotosie będą podpięte beczki!
        Ewentualnie podzielmy się na grupę dalszą i krótszą. Oczywiście zdaję sobie sprawę z kłopotu organizacyjnego autobusu załatwianego przez Zgrozę, ale może z pomocą komunikacji publicznej coś się uda zaplanować.
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9729

          #19
          Ha, drezyny ręcznopompowane, bez dwóch zdań!
          Od spalin (i spalań) na zlocie jest odrębny, wyspecjalizowany pododdział.
          Może rękawiczki rowerowe trzeba wziąć, żeby moje wypielęgnowane dłonie nie nabawiły się odcisków...
          A, no i reklamacja koszulkowa - czemu na koszulkach zlotowych nie ma drezyn???

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #20
            Właśnie popatrzyłem na zakładkę "tabor" http://www.drezyny.org.pl/index.php?dzial=tabor.
            Jest sprzęt 10-osobowy o nazwie "Piękna Ela". To byłoby coś... Cztery osoby "pompują", reszta odpoczywa. Da się?

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              A, no i reklamacja koszulkowa - czemu na koszulkach zlotowych nie ma drezyn???
              I dlaczego nie jest oczojebno-pomarańczowa z odblaskami ?

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #22
                Ja bym się wybrał ale nie chcę i niczego nie mogę deklarować - na zlocie działam na zasadzie: bodziec-reakcja czasem bez drugiego członu
                ważniejsze jest dla mnie wybranie się na Piwobranie i zwiedzenie Grodziska co i tak "pożre" sporo czasu który można przeznaczyć na piwo i rozmowy.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  ważniejsze jest dla mnie wybranie się na Piwobranie i zwiedzenie Grodziska co i tak "pożre" sporo czasu który można przeznaczyć na piwo i rozmowy.
                  No właśnie, wyszła wersja albo drezyny, albo Piwobranie. Ja obstaję przy swojej wersji: jazda pociągiem do Grodziska o 11.54, Piwobranie, powrót 15.30. A na zwiedzanie browaru to w niedzielę się pewnie wybiorę.

                  Ja już na tej trasie jeździłam drezyną, zatem jakoś przeboleję tę stratę
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Estrelicia
                    Senior
                    • 09-2014
                    • 108

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dwie godziny dymania "moja-twoja" to chyba z fotostopami.
                    Z Ujazdu do Grodziska jest 4,6 km a z Ujazdu do Plastrowa 6,8 km. Toż to pestka ...
                    Nie dymasz - nie jedziesz tym bardziej jeśli to "Piękna Ela"
                    Przepraszam wrażliwych nie pompujesz - nie jedziesz

                    A swoją drogą jak nazwać kierowców drezyn? Pompkarze?
                    Ale macie fajnie !

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      No właśnie, wyszła wersja albo drezyny, albo Piwobranie. Ja obstaję przy swojej wersji: jazda pociągiem do Grodziska o 11.54, Piwobranie, powrót 15.30. A na zwiedzanie browaru to w niedzielę się pewnie wybiorę.

                      Ja już na tej trasie jeździłam drezyną, zatem jakoś przeboleję tę stratę
                      Ja też trzymam się tej wersji
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • vietnam
                        Senior
                        • 05-2011
                        • 117

                        #26
                        1. Dadek
                        2. Pancernik
                        3. Zgroza
                        4. Edelweiss
                        5. Jurandofil
                        6. Gringo
                        7. sergioP
                        8. Slavoy
                        9. vietnam
                        10. Paweł (co go tu nie ma)

                        Tylko, czy przypadkiem nie trzeba być trzeźwym na jazdę drezynami ?
                        Może być z tym pewien problem...

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #27
                          To który nie pije?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            To który nie pije?
                            Ten kto PYTA.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • vietnam
                              Senior
                              • 05-2011
                              • 117

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ten kto PYTA.
                              Albo kapitan.
                              Czyli.... Dadek ?

                              Comment

                              • dadek
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 4538

                                #30
                                Spoko, ja nie zamierzam być nietrzeźwy bo przed 12 nie piję.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎