Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, Bestbir - Piwo z sokiem - Kokos

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Staropolski, Bestbir - Piwo z sokiem - Kokos

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • nietzschee
    Senior
    • 07-2016
    • 319

    #2
    Sorachi Ace Lager dla ubogich

    Kaulfand rzucił na dzień piwowara po 3 zeta parę nowych Bestbirów, więc postanowiłem nadrobić i tylko to mnie skusiło, choć spodziewam się tragedii, jak po wszystkich dotychczas pitych (epatowanie marką Herbapol mnie tak niezmiernie śmieszy - na tych już tego nie robią, albo sięgnęli po soki z Biedronki albo Herbapol dobrał im się do dupy)

    Wygląd: kolor ciemna słomka, piana bez szału, ale jakiś lacing zostawia.
    Zapach: Kokos, ale nie taki subtelny, raczej olej kokosowy, stare wiórki kokosowe, Bounty i jakaś chemia na końcu, trochę żelaza.
    Smak: Jest lepiej niż Bojanie kokosowym (? coś kokosowego z BRJ było), który był obrzydliwie słodki, tu nawet jakaś goryczka jest, ale o ile ten kokos w zapachu przypominał kokosa, to w smaku to już chemia. Goryczka wyraźna, ale nie powiem, że jakaś fajna, też jakaś chemiczno-metaliczna. Fajna melanoidynowość piwa, sok całkowicie nie tłumi tu piwa, ale przyjemności dużej nie ma z jego picia
    Uwagi: "Jestem gotowa!" - gratulacje dla copywritera Staropolskiego, geniusz
    Attached Files
    Last edited by nietzschee; 08-08-2017, 22:17.

    Comment

    • michael50
      Senior
      • 06-2013
      • 325

      #3
      Ojojoj.
      Zakupiłem w ramach chyba samoudręczenia, żeby zobaczyć, czy ten wynalazek jest tak samo słaby, jak jego pobratymcy z serii "piwo z sokiem".
      Był...
      Ciężko mi się to piło. Ani piwo bazowe, które chyba nie jest najwyższych lotów, ani sok kokosowy, który chyba pochodził z naprawdę starego kokosa, nie zachęcał do konsumpcji. Cóż więcej można napisać?
      ...
      Może to, że etykieta wygląda tak, jakby namalowała ją absolwentka VI klasy szkoły podstawowej. Napis "Jestem gotowa!" został zastąpiony innym - "Pij schłodzone!".
      Last edited by michael50; 31-07-2018, 16:58.

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #4
        I etykieta...
        Attached Files

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎