Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Czarny koń

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Z&Z Wojkówka, Czarny koń

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4552

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny zupełnie, chyba nawet bardziej niż koń bo nawet pod słońce na tarasie nie dał się przejrzeć. Jedynie przy samym szkle były ciemnobrązowe przebłyski. Domyślam się, że jest mętne i to bardzo [4.5]
    Piana: Brązowa, puszysta, zaraz po nalaniu na około 2-3 cm. Znikła w mig, już po drugim łyku praktycznie nie było żadnych jej śladów oprócz kilku bąbli przy szkle nawet nie tworzących obrączki. [2.5]
    Zapach: Wyraźny, mocno palony słód z lekkim przydymieniem. [4]
    Smak: Tu również króluje słód przypalony dymem z ogniska, do tego kakao lub mocno gorzka czekolada oraz kawa. W tle leciutka kwaskowa nuta, jest też lekka kakaowa goryczka. Bardzo dobry rasowy stout. [4.5]
    Wysycenie: Nieduże, mi takie pasuje choć pewnie byli by zwolennicy wyższego. [4]
    Opakowanie: Podane w ciekawej, szerokiej kuflo-szklance, niestety bez logo i podkładki [3.5]
    Uwagi: Piwo próbowane 27.08.15 na miejscu w browarze, cena 5 zł/0,5 l świetna.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4552

      #3
      Fotka wyszła nieszczególna (jakieś refleksy od słońca) ale tylko jedną zrobiłem. Jeśli nie spełnia kryteriów proszę o usunięcie.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎