Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Z&Z Wojkówka, Malinowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Z&Z Wojkówka, Malinowe

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4538

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ładnie pomarańczowy z lekkim różowym przyblaskiem, piwo całkowicie mętne. [4.5]
    Piana: Tylko na kilka milimetrów, zaistniała jedynie przy nalewaniu a znikła przed zrobieniem fotki. Jedynie przy ściance pozostała nikła, dziurawa obrączka, poza tym nic. [1.5]
    Zapach: Zapach przyjemnie słodowy z wyczuwalną przy głębszym niuchu leciutką nutką malinową. [4]
    Smak: Jak można się było spodziewać króluje owocowość ale na dobrej słodowej podstawie. Jednak pośród owocowych smaków maliny nie są przeszarżowane (choć bardzo świeże jak prosto z krzaka na górskiej wędrówce), występuje także śliwka, arbuz i brzoskwinia a wszystkie te nuty ładnie się harmonizują. Piwo absolutnie nie jest słodkie, nie ma w nim grama sztuczności, owoce smakują naturalnie są pełne rześkości, a w tle występuje przyjemna goryczka. Piwo bardzo pijalne, świetne na upał. [5]
    Wysycenie: Niskie, ale moim zdaniem wyższe nie jest potrzebne. [4]
    Opakowanie: Ciekawa kuflo-szklanka z grubego szkła ale bez logo, podkładek brak. [3.5]
    Uwagi: Jak nie jestem zwolennikiem piw owocowych tak te mi bardzo smakowało. Jak dowiedziałem się od piwowara jest ono warzone jako Amber Ale a malin dodaje się przy chmieleniu. Próbowaliśmy 27.08.15 w browarze, cena równie dobra - 5 zł/0,5 l.

    Moja ocena: [4.15]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Tak się przedstawia:
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎