Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] California

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Stary Browar Kościerzyna, [Brodacz] California

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rafael52
    • 12-2013
    • 478

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: ciemnozłoty, opalizujące, lekko zamglony. [4.5]
    Piana: średnio obfita, drobnopęcherzykowa, dość szybko opada. [4]
    Zapach: dominują owoce cytrusowe, trochę tropików oraz żywic, w tle lekka szmata. [4]
    Smak: średnia pełnia, lekka słodycz, skontrowana, wyraźną goryczką w kierunku wysokiej, o cytrusowym charakterze. [4.5]
    Wysycenie: średnie, dobre. [4.5]
    Opakowanie: oszczędne w formie jak zawsze, jest wszystko co potrzebne, skład i komplet informacji o piwie. [4]
    Uwagi: warka do 30.11.2015, bardzo udane IPA.

    Moja ocena: [4.25]

    Comment

    • Glingorth
      Senior
      • 04-2014
      • 283

      #3
      Bardzo dobre piwo z przyjemnym owocowo cytrusowym aromatem. Goryczka średnia, świetny balans ze słodowością. Z pewnością do powtórzenia, bo to najlepsze piwo z Brodacza jakie do tej pory piłem.

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Bursztynowy ze średnim zmętnieniem. [4]
        Piana: Wysoka i trwała, bardzo gęsta, złożona z drobniutkich pęcherzyków. Ekstra lepi się do szkła, kolor może trochę za bardzo przybrudzony. [4.5]
        Zapach: Przede wszystkim słodkie owoce tropikalne, a później cytrusy w rodzaju mandarynka i pomarańcza. Czuć też trochę zboża i coś od drożdży. Brak iglaków. Aromat przyjemny, ale mógłby być bardziej wyrazisty. [3.5]
        Smak: Dobry balans między goryczką a słodem, nawet trochę w kierunku słodu. Poziom goryczki raczej umiarkowany i o charakterze cytrusowym, rzeczywiście chyba 55 IBU. Piwo z każdym łykiem pije się coraz lepiej. [4.5]
        Wysycenie: Średnie, odpowiednie. [4.5]
        Opakowanie: Etykieta z logiem Brodacza, info o piwie konkretne, kapsel biały i goły. [4]
        Uwagi: Bardzo dobre piwo, szybko wchodzące, tylko aromat dałbym trochę do poprawy.
        Warka 11.01.2016.

        Moja ocena: [4.1]

        Comment

        • GSE
          Senior
          • 10-2002
          • 424

          #5
          długa żywiczna goryczka, w kontrze trochę kwiatowości, w posmaku miód wielokwiatowy (diacetyl?) - generalnie dość przeciętne piwo

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎