Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bartek, [Doctor Brew] Simcoe Session IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    Bartek, [Doctor Brew] Simcoe Session IPA

    Piwo gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Glingorth
    Senior
    • 04-2014
    • 283

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Pomarańcz, zmętniony. [4]
    Piana: Nie za wielka, ale utrzymuje się do końca. [4]
    Zapach: Niezbyt wyraźny, słodkawy z przewagą owoców tropikalnych. [4]
    Smak: Lekkie, goryczka wyraźna, ale pod koniec czuć też słodowość z posmakami tropikalnych owoców. [4]
    Wysycenie: Pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Ładny wygląd, komplet informacji i wreszcie firmowy kapsel. [4.5]
    Uwagi: Dobre, ale w porównaniu do wersji chmielonej citrą, ma słabszy aromat.

    Moja ocena: [4.05]

    Comment

    • rafael52
      • 12-2013
      • 478

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złoty, solidnie zmętniony. [4.5]
      Piana: niska, drobnopęcherzykowa, dość szybko znika. [3]
      Zapach: średnio intensywny, daje się wyczuć przyjemny aromat chmielu, żywice, trochę tropików, jest również sporo aromatów słodowych. [3.5]
      Smak: lekkie, orzeźwiające, delikatna pełnia słodowa, sporo nut chmielowych, owocowych, goryczka wyraźna, lekko w kierunku wysokiej. [4]
      Wysycenie: średnie, lekko w kierunku niskiego. [4.5]
      Opakowanie: oszczędna forma, ale ładna, pełen skład oraz komplet informacji na miejscu. [4]
      Uwagi: warka do 19.11.2015, miło wypić piwo od DrBrew bez śladów warzyw, oby tak dalej.

      Moja ocena: [3.775]

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Pomarańczowy, mętny [4]
        Piana: niska, drobnopęcherzykowa, raczej nietrwała, ładnie oblepia szkło [3]
        Zapach: owoce tropikalne, żywica, delikatna słodowość. ogólnie mało intensywny aromat [3.5]
        Smak: dobra podbudowa słodowa(dobra jak na 11* blg), lekkie, owocowe, średnia i krótka iglasto-żywiczna goryczka [4]
        Wysycenie: średnioniskie, odpowiednie [4.5]
        Opakowanie: Podstawowe informacje, prawie pełny skład(nie podano droźdży), nudna etykieta, choć i tak jest postęp w porównaniu z wcześniejszymi [3.5]
        Uwagi: Przyjemnie, sesyjne piwo, trochę słaby aromat, piana trochę rozczarowuje, ale poza tym to dobre piwo.

        Moja ocena: [3.725]

        Comment

        • Javox
          PremiumUżytkownik
          • 11-2009
          • 6124

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Mętny, czerwonawo pomarańczowy. [4.5]
          Piana: Grubsze bąble znikające do warstewki. Na szkle mało. [3]
          Zapach: Żywice, dość słodko ale też i gorzko. Nieźle. [4]
          Smak: Lekkie a nawet wodniste, gorzkawa goryczka nie za duża.
          Mała cytrusowość, mała żywiczność. [4]
          Wysycenie: Średnie i spadało. [4]
          Opakowanie: Już się przyzwyczaiłem. Jest coraz więcej szczegółów graficznych to na plus . Ciężko na dalszej półce rozróżnić niektóre ich piwa. Dorobili się firmowego kapsla![4]

          Uwagi: Niby ok ale Doktorki przyzwyczaiły mnie do konkretnych piwek. Wybiorę kolejne raczej w dawnym, gęstszym stylu bo to raczej na upały a już mamy jesień za pasem.

          Moja ocena: [3.925]
          Attached Files
          Last edited by Javox; 18-09-2015, 19:26.

          Comment

          • carlsten
            Junior
            • 02-2014
            • 26

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Złoty, opalizujący. [4.5]
            Piana: Mizerna, z ledwością się tworzy ale oblepia szkiełko. [3.5]
            Zapach: Niezbyt intensywny. Nutki iglaste, żywiczne delikatnie słodowe. [4.5]
            Smak: Dość duża pełna jak na 11. Fajna, żywiczna goryczka, lekko oblepiająca słodkość. [4]
            Wysycenie: Średnie. [4]
            Opakowanie: Ok. Firmowy kapsel. [4]
            Uwagi:

            Moja ocena: [4.15]

            Comment

            • Nietoperz23
              Member
              • 09-2015
              • 44

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Pomarańczowy, mocno zmętniony, sporo drobin chmielu [4]
              Piana: Dosyć duże pęcherze, piana po nieostrożnym nalaniu wysoka, delikatnie oblepia szkło, schodzi do kożuszka, [4]
              Zapach: Słaby aromat z butelki (piwo po 5 minutowym ogrzaniu), ale z pokala bardzo przyjemny zapach, żywica, iglaki, w tle owoce tropikalne, grejpfruty, lekkie nuty słodowe, po zamieszaniu po przykryciu dłonią bardzo intensywny przyjemny aromat chmielowy [4.5]
              Smak: Jak na session IPA przystało, bardzo przyjemne sesyjne piwo, nie duża ale przyjemna goryczka, fajna baza słodowa pod singla (jak to u doktorków przy singlach), bardzo dobre piwo [5]
              Wysycenie: Idelanie pasuje [5]
              Opakowanie: Etykieta mniej porywająca niż w Citra, jest skład , IBU, ciekawy kolor czcionki [4.5]
              Uwagi: Zdecydowanie polecam jako referencja dla chmielu Simcoe - doskonale oddaje charakterystykę. Jak to u Doktorków w Singlach - można nauczyć się tego chmielu

              Moja ocena: [4.65]

              Comment

              • chechaouen
                Senior
                • 01-2011
                • 1180

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Pomarańczowy, mocno zmętniony [4]
                Piana: Całkiem spora, opada dość powoli. Pęcherze duże, pękają przy opadaniu. Ładnie oblepia szkło [4]
                Zapach: Wyraźnie owocowy - cytrusy i tropiki z lekką przewagą tych pierwszych. Spora intensywność. Aromat dość klasyczny [4]
                Smak: Goryczka średnia, grejpfrutowa, nie za długa. Ciało słodowe nie za pełne, lekkie, stosowne do ekstraktu. Cytrusy dominują [4]
                Wysycenie: Moim zdaniem za wysokie, co obniża sesyjność piwa, a chyba właśnie sesyjność była tu celem [3.5]
                Opakowanie: Doktorowa klasyka, która do mnie trafia. Wszystko elegancko, sporo info odnośnie składu, parametrów itd. [4]
                Uwagi:

                Moja ocena: [3.975]

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎