Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wąsosz, [Hopster] Nad Morze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Javox
    PremiumUżytkownik
    • 11-2009
    • 6130

    Wąsosz, [Hopster] Nad Morze

    Sunny Lager

    Ekstrakt 11*Blg i alko 4,2% obj. IBU 25. Data 26/02/2016.

    Piana - dość słaba, na dłużej niepełna warstewka. Lacing spory, drobny.
    Barwa - bursztynowo pomarańczowy.
    Gaz - średni, lekko podgryza.
    Aromat - DMS mięsno obierkowy.
    Smak - słodkawy DMS. Mała goryczka.

    Padaka... przydał by się karny..... za ten sunny lager
    Attached Files
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnozłoty, zamglony. [5]
    Piana: Przeciętnie wysoka, przeciętnie trwała. Biała, drobna. [3]
    Zapach: Pachnie jak oldschoolowy, małobrowarowy lager. Sporo slodowości, zboże, chmielu niewiele. Ale pachnie przyjemnie. [4]
    Smak: Od kilku dni miałem ochotę na porządny lager i żaden nie spełnił moich oczekiwań. A ten - tak. Nie wiem, o co chodzi w ten nazwie "sunny" (jeśli ma chodzić o hamerykańce - tych tu nie wyczułem, nie wiem, czy były użyte). Smak słodowy, słodkawy, delikatnie wręcz słodki. Goryczka tylko częściowo kontrująca słodowość. Chyba nawet czuję karmel. Piwo treściwe, pełne. DMSu brak. [4]
    Wysycenie: Nawet nieco za niskie. [4.5]
    Opakowanie: Brak dokładnego składu (wyszczególnionych chmieli czy słodów), etykieta mało ciekawa. [3.5]
    Uwagi: Jakby tak smakowały nasze koncerniaki...

    Moja ocena: [3.95]

    Comment

    • Pivotal
      Senior
      • 05-2013
      • 671

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, wpadający w pomarańczowy, widać drobinki wyglądające jak drobne fusy... piwo nie jest nieprzejrzyste. [5]
      Piana: Niska i niezbyt trwała, minimalnie obklejała szkło, nie znikła całkowicie. [2.5]
      Zapach: Słodowy, lekko karmelowy, owocowy... ja wyczułem czerwonego grejpfruta i troszkę winogrona. [3.5]
      Smak: Słodowy, trochę karmelowy, cytrusowy (czerwony grejpfrut). Goryczka wyczuwalna. [3.5]
      Wysycenie: Spory na początku, jednak do końca się nie utrzymał. [2]
      Opakowanie: Bezzwrotne, teraz z samoprzylepną etykietą... podstawowy skład, podany ekstrakt, kapsel czarny. [3.5]
      Uwagi: Warka do 30.10.2016, wypite 30.05'16. Dobry, lekki lager z przyjemną goryczką. **177**

      Moja ocena: [3.4]

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎