Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Argus Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • satek
    Member
    • 03-2014
    • 66

    #46
    Napisalem do Lidla odnośnie tego piwa i otrzymałem odpowiedz

    W odniesieniu do Pańskiego zgłoszenia chcielibyśmy poinformować, że piwo Argus Porter jest nową pozycją w naszym stałym asortymencie.

    Comment

    • Dukat_WSI
      Senior
      • 03-2015
      • 781

      #47
      Ciekawe, czy on rzeczywiście jest „all mallt”, bo nuty alkoholowe ma straszne, jaby jakaś kukrydza lub syrop glukozowo-fruktozowy zostały użyte.

      Comment

      • rafalek21
        Senior
        • 04-2015
        • 1407

        #48
        No pewnie, że "all malt", bo cukier już dawno przefermentował .

        Comment


        • #49
          Piję a raczej próbuję dopić

          Piwo kupione w promocji za 2,22 zł.

          Z Argus Porterem w wersji butelkowanej według mnie poza nazwą nie ma nic wspólnego.

          Piana kiepska, opada błyskawicznie.

          Aromat równie kiepski, wyczuwalny alkohol i niewiele ponadto.

          W smaku lekko kwaskowe, wyczuwalny alkohol, delikatna paloność a poza tym nic się nie dzieje. Mocny lager z dodatkiem ciemnych słodów.

          Informacja na puszce szczątkowa - 8% alkoholu i "wielosłodowy", nic poza tym.

          O ile poprzedni porter z Lidla faktycznie niewiele albo i wcale nie różnił się od Grand Imperiala to ten jest dużo słabszy.

          Ot taka lekka odmiana dla koneserów piw z odpowiednim stosunkiem woltażu do ceny.

          Comment

          • gramak
            Senior
            • 08-2012
            • 267

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
            W Płocku chyba dali lepszą partię, albo jestem tak zdezelowany przez Petrochemię, że nie wyczuwam tych wszystkich oczywistych niedoskonałości tego piwa...
            No właśnie , mam to samo. Nie dostrzegam absolutnie oczywistych niedoskonałości tego piwa. Dopiłem, nie wylałem w połowie puszki, smakuje mi. Chyba coś nie tak ze mną...
            http://www.ohbeautifulbeer.com/

            Comment

            • behegrzmot
              Senior
              • 01-2009
              • 276

              #51
              Żebyście razem z Pinio chociaż podali datę pitej partii...

              Z recenzji/opinii w których podana jest partia produkcyjna, jedyna pozytywna opisuje puszkę z datą 9.9.16, te negatywne mówią o 23.09.16. Najwyraźniej puszka puszce nierówna.

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                #52
                Wczoraj wypiłem dwa Argusy z datą 23.09-bardzo dobre, niemęczące. Potem poszedłem po nowe do Lidl'a, nie patrzyłem z jaką datą-trzeba będzie sprawdzić jutro i datę i smak.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • gramak
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 267

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
                  Żebyście razem z Pinio chociaż podali datę pitej partii...

                  Z recenzji/opinii w których podana jest partia produkcyjna, jedyna pozytywna opisuje puszkę z datą 9.9.16, te negatywne mówią o 23.09.16. Najwyraźniej puszka puszce nierówna.
                  Mój był z datą 23.09 i był ok
                  Last edited by gramak; 08-10-2015, 10:39.
                  http://www.ohbeautifulbeer.com/

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    #54
                    Moje też miały datę 23.09.2016, ale miały na dnie 2 i 3 kropki, więc były już kilka razy zwracane, przelewane i rozlewane, więc smak zdążył się dobrze ułożyć
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      #55
                      Jutro skosztuję te nowe kupione, ale sprawdziłem również datę, wszystkie 10 puszek 23.09 i również wielokrotnie przetaczane, bo kropki
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • Sim666
                        Senior
                        • 01-2015
                        • 153

                        #56
                        Coś mi nie gra, widziałem opinię o za małym wysyceniu. Mój naparzał jak pepsi, czyżby była aż tak straszna różnicy między partiami? Może zjechały się z przeróżnych miejsc?

                        moja warka 23.09
                        Last edited by Sim666; 08-10-2015, 19:38.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #57
                          Może piłeś mocno zimne?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Dukat_WSI
                            Senior
                            • 03-2015
                            • 781

                            #58
                            A o co dokładnie chodzi z tymi kropkami? To jakiś kolejny mit?

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2291

                              #59
                              Warka do 23.09.16, dwie kropy na spodzie.
                              Ma charakterystyczny łódzki aromat wiśniówki, taka rozwodniona wersja ich flagowego portera, bez obcych posmaków. Za te grosze jest naprawdę ok.

                              Comment

                              • WojciechT
                                Senior
                                • 09-2012
                                • 2546

                                #60
                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Ciemnobrunatny. [4.5]
                                Piana: Taka se. Niezbyt wysoka, niezbyt trwała. [2.5]
                                Zapach: Delikatny sos sojowy (czyli chyba jednak Łódzkie), czekolada, trochę paloności, ale szczerze mówiąc tak mało intensywnie pachnącego porteru chyba jeszcze nie wąchałem. [3]
                                Smak: Nie jest przesadnie wyraziste w smaku, chociaż na podniebieniu zostaje czekoladowy posmak. Przeciętnie treściwe. Dzieje się właściwie niewiele. Alkohol raczej grzeczny, nie narzuca się. Piwo pije się ze względną przyjemnością, ale i świadomością, że jest sporo lepszych porterów. [3.5]
                                Wysycenie: Ktoś wyżej skonstatował, że jak w Pepsi, ale u mnie - z tej samej partii - jest raczej niskie, w porządku. [5]
                                Opakowanie: Brak pełnego składu, miejsce uwarzenia, a całość stwarza wrażenie robionego na kolanie. [2.5]
                                Uwagi: Kupione za 2,22 zł. Warka do 23.06.2016. Jeśli to jest ta lepsza warka, to ciekawe, jak smakuje ta gorsza... Albo nie. To piwo było w porządku. Jak bardzo ciężki, ciemny lager. Schwarzbier. Ale porter bałtycki?

                                Moja ocena: [3.3]

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎