Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staropolski, BestBir Piwo z sokiem - Gruszka-melisa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Staropolski, BestBir Piwo z sokiem - Gruszka-melisa

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Jasne zmętnione złoto. [4]
    Piana: Średniej wysokości po nalaniu. Opada powoli, oblepia szkło przyzwoicie. [3.5]
    Zapach: Mokry karton, gruszka i jakieś zioło, pewnie melisa.Jest też słód. [2.5]
    Smak: Bardzo słodkie, jednak nie odrzucające. Gruszka mało wyczuwalna, melisa jeszcze mniej. Tu czuć piwo ( w innych z tej serii nie). Jest goryczka trawiasta, lekka. [3.5]
    Wysycenie: Niskie. [3.5]
    Opakowanie: Na etykiecie cycata panienka, która trzyma w jednej dłoni piwo, a w drugiej gruszkę. Brak pełnego składu. [3]
    Uwagi: Oceniłem z ARTomatu, gdyż uważam, że to najlepsze piwo aromatyzowane z tej serii. Reszty nie polecam, szczególnie odradzam piwo z kokosem.
    Warka 28.09.2016.

    Moja ocena: [3.15]
    Last edited by DariuszSawicki; 16-10-2015, 22:09.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Brawo za odwagę
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎