Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dodanie listy browarów kontraktowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    #16
    Podoba mi się ta propozycja Zulu

    Comment

    • zulu
      Senior
      • 04-2004
      • 299

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
      Ojej, ktoś zapronował rozwiązanie NIE brużdżące w dotychczasowej metodologii! Duży plus dla Zulu.

      Pytania - czy jest przewidziana sytuacja, że piwo (patrz - Pinta) ma wersje warzone w dwóch różnych browarach?

      Tak, zerknij na stronkę i przetestuj.
      Po wybraniu Pinty z listy producentów pojawia się lista wszystkich ich piw, a te warzone w dwóch różnych browarach są dwukrotnie na liście np Czarna dziura.
      Po wybraniu pierwszej Czarnej dziury zaznacza się Browar na Jurze, a drugiej Zarzecze.

      Comment

      • zulu
        Senior
        • 04-2004
        • 299

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
        Zulu!Jak tak kodami sypiesz z rękawa to może w "kolekcjonerstwie" byś coś napisał?
        Przy piwach jest nazwa kontraktowca w nawiasach kwadratowych, więc jest się o co zaczepić. W kolekcjonerstwie niestety nie ma takiej informacji. Tu już musiałoby być dodane nowe pole w formularzu dodawania rzeczy do kolekcjonerstwa, gdzie podawalibyśmy producenta/browar kontaktowy (oczywiście opcjonalnie)

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          #19
          Zulu, chodziło mi raczej o inne udogodnienia. Brakuje mi czegoś takiego: chcę z Tobą wymienić się podstawkami. Wciskam jakiś czarodziejski przycisk i widzę co Ty masz czego mi brakuje i na odwrót. Przy obecnej ilości wzorów taka funkcjonalność zaoszczędziłaby Nam naprawdę wiele czasu.
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #20
            Zamiast słowa Producent dałbym po prostu Browar Kontraktowy. Inaczej wynika że Browar nie jest producentem piwa a to nonsens. To oczywiście tylko kosmetyczny detal.
            Z tymi piwami produkowanymi w więcej niż 1 browarze np Czarna Dziura z Pinty to w rozwijanym menu chyba powinny być przy marce takich piw dopisane z jakiego konkretnego browaru. Rozumiem że teraz chodzi domyślnie o porządek alfabetyczny nazw browarów tzn w tym przypadku wpierw jest Gościszewo (czy kto tam oprócz Zawiercia je warzy/ł) a póżniej Zawiercie.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              #21
              Zawiercie/Zarzecze.
              Ja bym unikał słowa browar, Kontraktujący może?
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              • zulu
                Senior
                • 04-2004
                • 299

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                Zulu, chodziło mi raczej o inne udogodnienia. Brakuje mi czegoś takiego: chcę z Tobą wymienić się podstawkami. Wciskam jakiś czarodziejski przycisk i widzę co Ty masz czego mi brakuje i na odwrót. Przy obecnej ilości wzorów taka funkcjonalność zaoszczędziłaby Nam naprawdę wiele czasu.
                He he pisałem o tym w 2008 roku

                Comment

                • pizmak666
                  Senior
                  • 12-2006
                  • 1898

                  #23
                  To ja trochę później
                  Zulu, prześpij się z tym.
                  „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                  "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                  Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                  Comment

                  • zulu
                    Senior
                    • 04-2004
                    • 299

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                    To ja trochę później
                    Zulu, prześpij się z tym.
                    Nie mam co się przesypiać Żeby wprowadzić takie zmiany trzeba mieć dostęp do bazy danych i kodu aplikacji, więc .... pozostaje tylko

                    Comment

                    • pizmak666
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 1898

                      #25
                      Jak jesteś chętny, to ja już piszę do ARTa
                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • zulu
                        Senior
                        • 04-2004
                        • 299

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zawiercie/Zarzecze.
                        Ja bym unikał słowa browar, Kontraktujący może?
                        Zmieniłem na Kontraktujący

                        Comment

                        • zulu
                          Senior
                          • 04-2004
                          • 299

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zamiast słowa Producent dałbym po prostu Browar Kontraktowy. Inaczej wynika że Browar nie jest producentem piwa a to nonsens. To oczywiście tylko kosmetyczny detal.
                          Z tymi piwami produkowanymi w więcej niż 1 browarze np Czarna Dziura z Pinty to w rozwijanym menu chyba powinny być przy marce takich piw dopisane z jakiego konkretnego browaru. Rozumiem że teraz chodzi domyślnie o porządek alfabetyczny nazw browarów tzn w tym przypadku wpierw jest Gościszewo (czy kto tam oprócz Zawiercia je warzy/ł) a póżniej Zawiercie.
                          Dodałem w nazwie piwa na końcu nazwę browaru.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            #28
                            To jak, dalej bijemy pianę czy coś tego będzie?

                            Comment

                            • zulu
                              Senior
                              • 04-2004
                              • 299

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              To jak, dalej bijemy pianę czy coś tego będzie?
                              To już chyba tylko od ARTa teraz zależy.
                              Usprawnienie DP moim zdaniem jest niezbędne, ale może tylko mi się wydaje, bo w temacie wypowiedziały się zaledwie trzy osoby na krzyż. Skoro większość użytkowników nie widzi potrzeby zmian to może nie są potrzebne?

                              Widzę, że jednocześnie nad tym samym problemem zadziałał Shajen w nowej wersji dziennika piwnego na androida. Testowałem i jest to tam jeszcze lepiej rozwiązane - podczas dodawania piwa do dziennika można wyszukać je po nazwie / browarze / kontraktowcu. Dla tej opcji warto przesiąść się na wersje mobilną DP.

                              Comment

                              • yaro74
                                PremiumUżytkownik
                                • 09-2012
                                • 2089

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                                To już chyba tylko od ARTa teraz zależy.
                                Usprawnienie DP moim zdaniem jest niezbędne, ale może tylko mi się wydaje, bo w temacie wypowiedziały się zaledwie trzy osoby na krzyż. Skoro większość użytkowników nie widzi potrzeby zmian to może nie są potrzebne?
                                Mało osób się wypowiada, bo i tak wszystko zalezy od decyzji Arta, czy uzna, że jest to potrzebne i czy będzie miał na to czas. We własnym spisie też mam piwa podzielone na rzeczywiste browary, więc mi ta zmiana nie jest niezbędna. To nie znaczy, że jestem temu przeciwny, bo jest to spore ułatwienie i zmiana na lepsze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎