Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aktualnie dostępne w sprzedaży rzemieślnicze stouty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • behegrzmot
    Senior
    • 01-2009
    • 276

    Aktualnie dostępne w sprzedaży rzemieślnicze stouty

    Potrzebuję porady na szybko - jest aktualnie w sprzedaży jakiś warty polecenia rzemieślnik do 4,5, no max 5% alk? Może coś nawet wędzonego?Nie chcę iść w bezpieczną opcję czyli Guinness z puchy.

    Jakieś inne gatunki też wchodzą w grę ale odpadają Grodziskie i czeskie.
  • behegrzmot
    Senior
    • 01-2009
    • 276

    #2
    Salamander Wheat Porter ze Stu Mostów wydaje się być fajną opcją, tylko czy to będzie jeszcze dostępny.

    Dalej czekam na propozycje za które z góry dziękuję

    Comment

    • Blackbeard
      Senior
      • 12-2011
      • 209

      #3
      Może Dobry Wieczór z Pinty? Wedle strony internetowej browaru ostatni rozlew tego piwa miał miejsce w sierpniu.
      Mors ultima linea rerum.

      Comment

      • behegrzmot
        Senior
        • 01-2009
        • 276

        #4
        Dzięki. Dobry kierunek, tylko z tego co widzę ostatnio nie ma dobrej opinii. Ale zawsze to jakaś opcja.

        Proszę się nie krępować i wrzucać kolejne propozycje, za wszystkie będę dozgonnie wdzięczny

        Comment

        • Bitek
          Junior
          • 09-2014
          • 7

          #5
          Wąsosz wypuścił całkiem niedawno Salvadora (wędzony stout kawowy), łapie się na styk w Twoje widełki, ma 5% alko.

          Comment

          • yaro74
            PremiumUżytkownik
            • 09-2012
            • 2089

            #6
            Solipiwko - Sweet Nygus (4,8%), Reden - Milkołak (5%)

            Comment

            • behegrzmot
              Senior
              • 01-2009
              • 276

              #7
              Za wszystkie propozycje serdecznie dziękuję, niech Wam Bóg w piwie wynagrodzi

              Comment

              • behegrzmot
                Senior
                • 01-2009
                • 276

                #8
                Do listy dorzucę Cent US z pracowni piwa i Coffee Stout z Kormorana. Mam nadzieję, że z wymienionych w temacie piw coś w sklepie będzie.

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  #9
                  Ostatnio MILCoffeeL z Redena mi smakował. I ma 5% alko.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • behegrzmot
                    Senior
                    • 01-2009
                    • 276

                    #10
                    No i znowu zostałem sprowadzony na ziemię przez lokalny rynek. Miasto 55-60k dusz a jak człowiek ma fanaberię na coś innego niż ipa-sripa to sobie może pomarzyć. Ehhh...

                    Skończyło się na Guinness Original z...biedronki. W warunkach spotkania ze znajomymi niby dał radę ale 0,33 to było ciut za mało :P

                    Tak czy inaczej jeszcze raz dzięki za odzew w tym temacie, wasze

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      #11
                      Wbrew pozorom producenci nas nie rozpieszczają ze stoutami. A sami handlarze wolą właśnie to o co pytają klienci, czyli IPY a jak już stout to RIS za niebotyczną kasę. Wiem coś o tym, choć ja mieszkam w większym mieście.

                      Comment

                      • Dukat_WSI
                        Senior
                        • 03-2015
                        • 781

                        #12
                        Nie wiem, czy Orthodox Stout i Smokey Joe z AleBrowaru są aktualnie dostępny. Niezły też był Sean z Wąsocza, przyjemny też jest Gagat z Lubrowa (jest butelkowany).

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10837

                          #13
                          Zapominacie koledzy o owsianym stoutcie z Browaru Spółdzielczego
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Dukat_WSI
                            Senior
                            • 03-2015
                            • 781

                            #14
                            Behe, a jak szukasz dobrego palonego, czekoladowego piwa to Komes porter bałtycki będzie świetnym wyborem (wiem, że to nie ten przedział mocy).

                            Comment

                            • Cwieku666
                              Junior
                              • 04-2014
                              • 26

                              #15
                              Niby już po ptakach, ale może ktoś z tego skorzysta. Sam jakiś czas temu szukałem stoutów, których jeszcze nie piłem więc wklejam:

                              Pinta - Dobry Wieczór - 4,5% - niestety ostatnia warka jest słaba
                              Kormoran Coffe Stout - 4,8% - najczęściej bardzo dobry, z bardzo wyraźną kawą (nazwa zobowiązuje :P)
                              Reden MILcoffeeL - 5% - zmodyfikowany Milkołak z kawą, piłem 2 razy, zawsze był dobry
                              Kraftwerk Rogaty - 4,5% - mocno czekoladowy stout, z papryczkami chili co nie każdemu moze przypaść do gustu
                              Pracownia Piwa Cent US - 4,7 % - wędzony stout - głównie czekolada, kawa i wędzoność
                              Pracownia Crack - 4,7% - amerykański stout - czekolada oraz cytrusy
                              Pracownia Piwa Józef Junior - 5% - odchudzona wersja 6 Joseph’s Street (żytniego stoutu)
                              Widawa - Kruk - amerykański dry stout, więc wiadomo czego się tu spodziewać
                              Widawa Liberty Stout - 5% - jak wyżej amerykański dry stout, paloność, kawa, cytrusy
                              AleBrowar Sweet Cow - 5% - to zawsze była loteria, nie wiem co teraz sobą reprezentuje
                              Solipiwko Sweet Nygus - 4,8% - Milk Stout - czekolada, kawa, laktoza

                              Trochę wykraczające ponad Twój limit 5%:

                              Artezan Czarna Wołga - 5,5% - piłem go już chyba z 10 razy w tym roku, z Polskich owsianych stoutów to chyba mój ulubiony
                              Reden Milkołak - 5,5% - dobry milk stout, najczęściej czuć kawę, laktozę i jest lekko kwaskowe
                              Hajer Maras - 5,5% - jeszcze go nie próbowałem, oceny na necie ma w porządku
                              Pracownia Piwa - 6 Joseph’s Street - 6% - żytni stout, który jest oleisty, czekoladowy z ziołową goryczką
                              AleBrowar Ortodox Stout - 5,6% - nie wiem w jakiej jest obecnie formie, kiedyś to były głównie palone słody, czekolada i kawa, ale bez jakiegoś szału
                              AleBrowar Smoky Joe - 6,2% - dla amatorów torfu, spalonych kabli, bandaży itp

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎