Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

10.000 opisanych piw na ratebeer.com

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ariusz
    Senior
    • 06-2009
    • 484

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    Ależ mnie to absolutnie nie przeszkadza Po prostu trudniej Cię zidentyfikować.
    Tu masz racje, uzywam roznych nickow ale nie uczynilem tego celowo ... tak po prostu jakos wyszlo...

    Comment

    • ariusz
      Senior
      • 06-2009
      • 484

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Jesli nie masz stalego zameldowania w Polsce to zrozumiale, ze podajesz B-B.

      A wracajac do tematu to moglbys zrobic kilka zdjec tej slynnej mapy z zaznaczonymi browarami i wkleic tutaj. Pewnie fajnie to wyglada.
      Slynna to moja mapa jeszcze nie jest ... ale moze bedzie, jezeli sie dwom osobom, moze nawet wiecej spodoba - wrzuca fotke w najbliszych dniach

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        A co sprawiło, że bardziej preferowałeś (jeśli mogę tak powiedzieć) RB?

        Comment

        • ariusz
          Senior
          • 06-2009
          • 484

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          A co sprawiło, że bardziej preferowałeś (jeśli mogę tak powiedzieć) RB?
          "Wklejalem"opisy moim przetestowanych piwa - spory kawal czasu - na wtedy najwazniejszym i najwiekszym niemieckim portalu internetowym na ten temat biertest-online.de. Niestety, byly od czasu do czasu problemy z baza danych, administratorzy troche zaniedbali swoja robote, w koncu przestala dzialac ta strona internetowa. Ci, ktorzy chcieli kontynuowac to hobby, przeniesli sie na ratebeer - to cala tajemnica.

          Comment

          • ariusz
            Senior
            • 06-2009
            • 484

            #20
            Jezeli ktos znalazl mnie na ratebeer, moze sie troche zdziwil, ze mam ponad 10.000 przetestowanych piw ale 0 opisanych lokali. Tak, to moje lenistwo. Odwiedzam w miesiacu wiele browarow restauracyjnych, troche rzemieslniczych, zwyklych browarow - na pewno 300-500 by sie tego w sumie nazbieralo.

            Comment

            • ariusz
              Senior
              • 06-2009
              • 484

              #21
              Niedawna na ratebeer.com przekroczylem granice 11.000 opisanych piw (nie mylic z przetestowanymi piwami). Spadla w ostatnich 12 miesiacach ilosc przeze mnie przetestowanych piw , nie wiem czy kiedykolwiek dobije do 20.000, dla mnie jest to rzecz trzeciorzedna. Moj glowny cel to poznanie wszystkich browarow z kraju zwiazkowego, w ktorym mieszkam czy z Badenii-Wirtembergii, mam ich w swojej kolekcji prawie 200, brakuje mi jeszcze ok. 20-30. No i oczywiscie jak najwiecej piw z Ländle.

              Baden-Württemberg: Wie können alles außer hochdeutsch!!!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #22
                A pod jakim nickiem piszesz na ratebeer?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4997

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                  11.000 opisanych piw (nie mylic z przetestowanymi piwami). Spadla w ostatnich 12 miesiacach ilosc przeze mnie przetestowanych piw
                  Czy mozesz napisac to w bardziej zrozumialej formie, bo najpierw piszesz, ze opisales 11k piw ale ich nie przetestowales.
                  Potem piszesz, ze spadla Ci ilosc przetestowanych piw.
                  Napisz po ludzku wypilem tyle a tyle piw, albo choc wyjasnij jaka jest roznica miedzy opisaniem a przetestowaniem i ile opisales a ile przetestowales.
                  5400 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #24
                    Dla mnie tam nic trudnego w zrozumieniu nie ma.
                    Opisał 11 tys., ale wypił o wiele więcej. W ostatnim roku spało u niego spożycie.
                    Tak to rozumiem.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4997

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                      11.000 opisanych piw (nie mylic z przetestowanymi piwami)
                      No wybacz, ale dla mnie to znaczy ze opisane to nie te, ktore przetestowal.
                      Ale Twoje tlumaczenie ma sens.
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • ariusz
                        Senior
                        • 06-2009
                        • 484

                        #26
                        Z checia wyjawie moja "tajemnice"!

                        Nie w pelni zgadzam sie z regulami ratebeer.com ale je akceptuje ... coz mi innego pozostalo. Wedlug mojego konserwatywnego podejscia do sprawy, napoje typu mead / sake / cider nie sa piwami, dlatego tez takowe nie testuje. Natomiast testuje, z racji mojego liberalnego podejcia do sprawy, radlerki / shandy bezalkoholowe oraz piwa slodowe bezalkoholowe, ktore wedlug regul ratebeer.com nie mozna opisywac. Dlatego jest u mnie roznica miedzy przetestowanymi i opisanymi piwami na ratebeer.com.

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4997

                          #27
                          No i sie wyjasnilo.
                          Wypiles i opisales 11k piw, ktore ratebeer uznaje, ze sa piwami.
                          Gratulacje!
                          5400 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • ariusz
                            Senior
                            • 06-2009
                            • 484

                            #28
                            Przekroczylem niedawno 12.000 piw opisanych na ratebeer.com, moj nowy (nie z mojej przyczyny) username tu Mariusz. Moja ochota na testowanie piw spada z miesiaca na miesiac, z wyjatkiem radlerkow (moja zona lubi takowe napoje, moje testowanie to 1-2 lyki z takich napojow) oraz piw z Badenii-Wirtembergii (chcialbym jak najwiecej piw z tego kraju zwiazkowwgo wyprobowac). „Wir können alles. Außer Hochdeutsch.“

                            Comment

                            • sibarh
                              PremiumUżytkownik
                              • 01-2005
                              • 10384

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ariusz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przekroczylem niedawno 12.000 piw opisanych na ratebeer.com, moj nowy (nie z mojej przyczyny) username tu Mariusz. Moja ochota na testowanie piw spada z miesiaca na miesiac, z wyjatkiem radlerkow (moja zona lubi takowe napoje, moje testowanie to 1-2 lyki z takich napojow) oraz piw z Badenii-Wirtembergii (chcialbym jak najwiecej piw z tego kraju zwiazkowwgo wyprobowac). „Wir können alles. Außer Hochdeutsch.“
                              Gratulacje

                              A dlaczego zmieniono nick czy też username ?
                              2800 nowe piwa opisałem na forum
                              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                #30
                                Gratulacje, a na Browar.biz ani jednego ocenionego piwa...
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎