Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rodinný pivovar 713, Královna Eliška 12%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Rodinný pivovar 713, Královna Eliška 12%

    Nowy minibrowar z Hradca Kralove, który niebawem oficjalnie zadebiutuje.



    Rodinný pivovar 713, Hradec Králové. 1044 osoby lubią to · 16 osób mówi o tym · 99 użytkowników tu było. Rodinný pivovar 713, Hradec Králové


    Jasny leżak, ekstr. 12%, na ecie na razie nie podają alkoholu.

    Aromat - słodowy z tonami chlebowymi i nieco owocowymi, lekki chmiel, gdzieś tam na chwilę nieco gotowanych warzyw
    Piana - niezbyt wysoka, niezbyt trwała
    Barwa - herbaciano-ciemnosłomkowa, mętna /bez filtracji i pasteryzacji/
    Wysycenie - w normie, musuje
    Smak - słodowy z przyjemnymi, delikatnymi, cierpkimi i troszkę słodszymi owocami, trochę tonów chlebowo-drożdżowych, umiarkowana goryczka
    Treściwość - bardziej pełna dwunastka

    Nie wszystko jest idealne, ale generalnie niezłe piwo.
  • karol1000
    Senior
    • 09-2007
    • 1823

    #2
    Czolem,
    mysle ze w tym przypadku sesnowne byloby dodanie miasta w temacie. A no i podobno slowa pivovar nie powinno sie uzywac w nazwach watkow

    Pisze tylko dla tego ze nic nie wkurza bardziej niz nowootwarty browar w miescie w ktorym niedawno sie bylo
    LP

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12201

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karol1000 Wyświetlenie odpowiedzi
      Czolem,
      mysle ze w tym przypadku sesnowne byloby dodanie miasta w temacie. A no i podobno slowa pivovar nie powinno sie uzywac w nazwach watkow

      Pisze tylko dla tego ze nic nie wkurza bardziej niz nowootwarty browar w miescie w ktorym niedawno sie bylo
      Też miałem z tym problem, ale pomyślałem że lepiej dać "Rodinný pivovar 713" zamiast "713", domyślam się że sugerujesz "Rodinný pivovar 713 Hradec Králové". Ma to sens. A pewnie zostanie " 713 Hradec Králové" co już od oficjalnej nazwy będzie się różnić znacznie...
      Moderator niech się zastanawia, ja póki co mam jeszcze kolejne ich piwa

      Ten browar miał ruszyć wcześniej, o czym Ci wspominałem, no ale masz powód odwiedzić Hradec jeszcze raz

      Comment

      • darekd
        PremiumUżytkownik
        • 02-2003
        • 12201

        #4
        Foto:
        Attached Files

        Comment

        • heckler
          Senior
          • 09-2012
          • 1817

          #5
          Pisze tylko dla tego ze nic nie wkurza bardziej niz nowootwarty browar w miescie w ktorym niedawno sie bylo
          Witaj w klubie, byłem tam w sierpniu.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎