Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wilanowiak1
    Member
    • 12-2014
    • 32

    Napisałem że 40 piw będzie na wesela córek za kilkanaście lub dwadzieścia pare lat
    Co do tego portera to fakt, że są różne warki, piłem ostatnio w styczniu i był super ( zresztą pod koniec ubiegłego roku zdobył złoty medal na European Beer Star ). Teraz kupię jedną sztukę, wypiję, i jak będzie dobry to biorę 40

    Comment

    • behegrzmot
      Senior
      • 01-2009
      • 276

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wilanowiak1 Wyświetlenie odpowiedzi
      Co do tego portera to fakt, że są różne warki, piłem ostatnio w styczniu i był super ( zresztą pod koniec ubiegłego roku zdobył złoty medal na European Beer Star ).
      Idąc tą drogą na weslu obok portera powinno sie pojawić Tyskie Gronie Co do meritum - czy akurat Okocim Porter zyska wybitnie na przetrzymaniu przez 20 lat? Śmiem wątpić. Osobiście nie obstawiałbym swoich pieniędzy tylko na tego konia Weź pół skrzynki ale pozostałe 1,5 dopełnij kilkoma warkami uznanych klasyków pokroju Komesa, Warmińskiego czy Ciechana. Tak bym radził.

      Comment

      • kaczka116
        Senior
        • 10-2015
        • 1350

        Warminski i Komes wedlug mnie jest lepszy od Okocima. Mniej ulepkowe i moga zyskac bardziej. Ale wedlug mnie 20 lat to troche dlugo nawet na portery ale to tylko moje zdane

        Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
        Nie mów hop zanim nie nachmielisz
        Untappd

        Comment

        • metalsrem
          Senior
          • 09-2008
          • 239

          W Auchan Żywiec Porter 0,33l za 2,49zł, choć nie wiem czy to zwykła cena czy jakaś promocja. Ale uwaga cena ważna tylko gdy kupuje się butelki luzem, bo już w szesciopaku cena za butelkę wychodzi 3,68zł.
          Browar domowy SKOTAR

          Comment

          • forra6
            Senior
            • 11-2008
            • 413

            Może któremuś kierowcy się przyda :

            W Intermarche Żywiec niskoalkoh. 0.33l po 1.49zł
            W Lidlu Argus niskoalkohol. puszka 0.5l po 0.99zł

            W mojej opinii oba dają radę, więc zakupiłem zapasik.
            Don't trust nobody, It will cost you much too much
            Beware of the dagger, It caress you at first touch
            O, all small creatures, It is the twilight if the gods

            Comment

            • dlugas
              Senior
              • 04-2006
              • 4014

              Tesco chyba od wczoraj
              Żywce APA, PORTER itp.
              2 za 7zł

              2 portery z różnymi datami zakupione
              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

              Comment

              • wilanowiak1
                Member
                • 12-2014
                • 32

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
                W Auchan Żywiec Porter 0,33l za 2,49zł, choć nie wiem czy to zwykła cena czy jakaś promocja. Ale uwaga cena ważna tylko gdy kupuje się butelki luzem, bo już w szesciopaku cena za butelkę wychodzi 3,68zł.
                Niezła cena bo w przeliczeniu na pół litra wyjdzie 3,74zł, choć jak wyżej kolega napisał w Tesco 2 po 7, co daje 3,50zl za butle 0,5l. Choć fajnie poleżakować też butle 0,33l.

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  brać 0,33l
                  poręczniejsze
                  można nagrzebać różne warki, w różnych ilościach
                  można próbować typowo degustacyjnie bo 0,5 l czasami potrafi przyszumieć
                  mała flaszkia nie ma kaucji

                  same plusy w takiej cenie

                  Ja bym brał te maleństwa
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • Palacz
                    Junior
                    • 05-2016
                    • 17

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
                    W Auchan Żywiec Porter 0,33l za 2,49zł
                    To chyba nie w każdym Auchan, bo w moim jest po 4,19 zł

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      W PoloMarkecie od 15 czerwca Namysłów Ciemne typu Irlandzkiego i Białe Pszeniczne po 2,99 złotego.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                        W PoloMarkecie od 15 czerwca Namysłów Ciemne typu Irlandzkiego i Białe Pszeniczne po 2,99 złotego.
                        Ogólnie czy lokalnie? Bo w Wawie nie widziałem tego pierwszego w ogóle.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ogólnie czy lokalnie? Bo w Wawie nie widziałem tego pierwszego w ogóle.
                          Gazetka wygląda na ogólnopolską. Na chwilę obecną piwo nie jest obecne w sprzedaży w tym sklepie.

                          Comment

                          • wilanowiak1
                            Member
                            • 12-2014
                            • 32

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                            brać 0,33l
                            poręczniejsze
                            można nagrzebać różne warki, w różnych ilościach
                            można próbować typowo degustacyjnie bo 0,5 l czasami potrafi przyszumieć
                            mała flaszkia nie ma kaucji

                            same plusy w takiej cenie

                            Ja bym brał te maleństwa
                            No tak, nie pomyślałem o kaucji za butle 0,5l. Więc rzeczywiscie warto kilka małych butelek kupić, będę w Auchan w Piasecznie to zobaczę czy tam też taka cena.

                            Comment

                            • metalsrem
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 239

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Palacz Wyświetlenie odpowiedzi
                              To chyba nie w każdym Auchan, bo w moim jest po 4,19 zł
                              Na pewno w poznańskim Auchan w galerii King Cross.
                              Last edited by metalsrem; 11-06-2016, 15:36.
                              Browar domowy SKOTAR

                              Comment

                              • Neptune
                                Senior
                                • 09-2013
                                • 184

                                Warszawa Młociny, sklepik 1Minute - La Trappe Blond i Dubbel, Erdinger Pikantus - wszystko po 3,49. Daty przydatności odległe (Dubbel 2018, Erdinger koniec 2016). Rano było po około 5 butelek.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎