Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gryf, [Brokreacja] The Farmer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Gryf, [Brokreacja] The Farmer

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty mętny. [4]
    Piana: Biała, drobna, średniowysoka i trwała. [4]
    Zapach: Słód, banany i typowo amerykański powiew chmielu. [4]
    Smak: Tu Ameryki jeszcze więcej: dość głusząca goryczka, ale też owoce typu mango, daleko w tle cytrusy i słód. [4]
    Wysycenie: Wysokie. [4]
    Opakowanie: Hm ten farmer to tak bardziej w stylu "wioskowy głupek" , ale jakość ciągle wysoka. [4]
    Uwagi: Jak się komuś znudzą klasyczne hefeweizeny, to to jest ciekawa odskocznia. Wk... mnie ten bajzel z browarem - na kontrze mojej flaszki jest napisane "Gryf".

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • DariuszSawicki
      Senior
      • 08-2012
      • 2868

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Złoty, pokaźnie zmętnione. [4]
      Piana: Średniowysoka, złożona ze średnich pęcherzyków. Również średnio zdobi szkło i jest mało trwała. [3.5]
      Zapach: Słód, trochę starych bananów, delikatne mango i mandarynka. [3.5]
      Smak: Pszenicy tu już właściwie brak, jest natomiast goryczka, ale lekka i o charakterze grejpfrutowym z odrobiną tropików w tle. Wszystko jest delikatne jak papier toaletowy. [3.5]
      Wysycenie: Wysokie. [4]
      Opakowanie: Tak raczej nie wygląda amerykański farmer i za to duży minus. Na plus pełny skład i bardzo dobra jakość etykiety oraz ciekawy kształt. [4]
      Uwagi: Za mało pszenicy, Ameryki też niezbyt dużo. Zachowawcze i spokojne piwo.
      Warka 01.09.2016.

      Moja ocena: [3.575]

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        #4
        5 % alk.
        40 IBU
        12 % BLG
        Warka : 01/09/2016 pite wczoraj tj. 16/09/2016

        Pasteryzowane i niefiltrowane.

        Niezłe i rześkie piwo. Goryczka cytrusowo ziołowa. Lekko oleiste. Nie jest to ekstaza, ale ten styl nie służy do tego. Pomimo przejechania daty jest nadal smacznie i pije się przeraźliwie szybko.
        Goryczka wyraźna, "pszenicznych aspektów" brak. Z owoców mango i cytrus. Ot takie piwo do chłeptania i nawodnienia.
        Attached Files
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • nietzschee
          Senior
          • 07-2016
          • 319

          #5
          Wygląd: Kolor słomka, mętne, spora piana, dosyć ładna, ładny, gęsty, obrączkowy lacing.
          Zapach: Przede wszystkim żywiczny, później cytrusowy i odrobina owoców tropikalnych
          Smak: Dosyć kwaskowe, chyba za bardzo, w smaku nie czuć już żywiczności za bardzo, trochę cytryny, sporo białego chleba, , goryczka średna, lekko zalegająca, wysycenie ponad średnie, niezbyt zachwycający średniak. Warka do marca 2018.
          Attached Files

          Comment

          • yaro74
            PremiumUżytkownik
            • 09-2012
            • 2089

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: jasnożółty, zmętniony. [3.5]
            Piana: średniowysoka, drobna, gęsta, średnio trwała. [3.5]
            Zapach: średnio intensywny, cytrusowy, przyprawowy i lekko słodowy. [4]
            Smak: chmielowy, cytrusowy, lekko pszeniczny i przyprawowy. Goryczka średniej mocy, przyjemna w piciu. Piwo jest lekkie, dobrze pijalne. [3.5]
            Wysycenie: średnie do wysokiego [4.5]
            Opakowanie: taka sobie etykieta, podany skład i miejsce warzenia, kapsel firmowy. [3.5]
            Uwagi:

            Moja ocena: [3.725]

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎