Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Roch, Marwari

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Roch, Marwari

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Marchi
    Senior
    • 12-2006
    • 130

    #2
    Wyśmienite piwo, ale co twórcom przyszło do głowy, żeby pisać na etykiecie "Session IPA" przy 15 plato i 6 alko?

    Niemniej polecam. Świetna piana, słodkie owoce w aromacie, wysoka goryczka, cielistość, charakter.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Miodowo-bursztynowy [4]
      Piana: Dość obfita i długa. Minusem wygląd - mieszanka drobnych, średnich i grubych bąbli [3.5]
      Zapach: Słodkie owoce, chmiel korzenno-tropikalny, delikatna landrynka.
      Przyjemna, choć nieco za słodka kompozycja [4]
      Smak: Gęste, słodowe, z drugoplanowym posmakiem iglaków, może mango. Goryczka średnia, bardzo krótka. [3.5]
      Wysycenie: Średnio niskie, takie w ejlach lubię [4]
      Opakowanie: Bezzwrotna butelka, goły kapsel, poza firmową eRką nieczytelna etykieta [3.5]
      Uwagi: Dość drogie (8 zł w sklepie), nie przekonało mnie choć ocena wyjdzie wysoka.

      Moja ocena: [3.725]

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: ciemnozłoty, klarowny. [5]
        Piana: wysoka, gęsta, drobna, dość trwała, zostawia obwodkę na szkle. [4.5]
        Zapach: intensywny, przyjemny, cytrusy, słodkie owoce tropikalne, iglaki, lekki karmel. [4.5]
        Smak: słodowo-chmielowy, słodkawy, cytrusy, grejpfrut, żywica. Goryczka jest krótka, niezbyt mocna jak na deklarowane 60 IBU. Piwo jest gładkie, średnio treściwe, na finiszu dość wytrawne. [4]
        Wysycenie: średnie. [5]
        Opakowanie: etykieta może być, podobna do innych z tego browaru, brak pełnego składu, nie ma już słowa Session, zostało Oatmeal IPA, kapsel bez nadruku. [3.5]
        Uwagi: Smaczne piwo, nieźle pijalne z trochę za słabą goryczką.

        Moja ocena: [4.3]

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9732

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Nasycony złoty, zamglony. [4]
          Piana: Kremowa, bardzo drobna, średniowysoka i trwała. [4]
          Zapach: Owoce tropikalne, być może w tle jakieś przyprawy...? Intrygujący. [4]
          Smak: Goryczka, taka bardziej sosnowa. Pewna oleistość, wyczuwalne zioła na granicy trawiastości. [4]
          Wysycenie: Średnie. [4]
          Opakowanie: Czarna eta, w stylu browaru. Wielka litera "R" (gotyk?), z tyłu wyjaśnienie nazwy, takie bardziej końskie . [4]
          Uwagi: Smaczne i ciekawe piwo. Nie czuć koniem

          Moja ocena: [4]

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎