Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), No Worries

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Artezan (Błonie), No Worries

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • yassmen
    Senior
    • 11-2012
    • 288

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Żółte, przymglone, lekko opalizujące. [4.5]
    Piana: Biała, puszysta, średni pęcherz. W każdej chwili można ją przywrócić jednym obrotem naczynia. Ładnie zdobi szkło. [5]
    Zapach: Intensywny, rozkoszny melanż korzennego mango, agrestowego miąższu, pomelo, żywicy i kwiatowo-nektarowej słodyczy. [5]
    Smak: Balans idealny. Winogrona i agrest, które są z natury słodko mdlącymi owocami, spotykają wytrawną, trawiasto-łodygową kontrę goryczy. Siła smaku tego piwa polega na jego szlachetnej prostocie. [5]
    Wysycenie: Średniowysokie. Nie przeszkadza. Odczucie 'puszystego' piwa. [4.5]
    Opakowanie: Etykieta znana z Mustanga, Jesieni etc. Pełna manufaktura. Znów jeżyk na kapslu ratuje sytuację. [4]
    Uwagi: Nie wiem, czy nie najlepsze od Artezana jakie piłem do tej pory.

    Moja ocena: [4.9]

    Comment

    • rgrzech
      Senior
      • 12-2013
      • 230

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Żółty, opalizujący. [4.5]
      Piana: Biała, drobna, obfita, ładnie krążkuje. [4]
      Zapach: Mix żółtych owoców, nafty, mandarynek i grejpfruta. Genialność zapachu narusza delikatna nuta siarkowa w tle. [4]
      Smak: Fenomenem tego piwa jest jego pijalność. No worries jest lekkie, orzeźwiające, wytrawne oraz posiada dobrze zaznaczoną grejpfrutową goryczkę. [4.5]
      Wysycenie: Średnie, idealne. [5]
      Opakowanie: Etykiety Artezana wieją nudą. Na pocieszenie firmowy kapsel. [3.5]
      Uwagi: Bardzo pijalne, cytrusowe, wytrawne piwo.

      Moja ocena: [4.25]

      Comment

      • Dzoshu
        Senior
        • 12-2013
        • 496

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Słomkowy, zamglony. [4.5]
        Piana: Obfita, duże pęcherze, szybko znika zostawiając niewielki ślad na szkle. [3]
        Zapach: Intensywny. Żółte owoce, słód, przyprawy, nutki winne, kwiatowe. Bardzo przyjemny, orzeźwiający. [4.5]
        Smak: Lekkie, słodowo-owocowe. Tropiki, winogorna. Przyjemna średnio intensywna trawiasta goryczka. [4.5]
        Wysycenie: Średnie, OK. [4.5]
        Opakowanie: Nie podobają mi się te zastępcze etykiety, niedokładny skład. [3]
        Uwagi: Warka 26.12.15 Bardzo przyjemne, lekkie ale wyraziste piwo. Wręcz przykładowy sposób na wykorzystanie nowozelandzkich chmieli.

        Moja ocena: [4.275]
        Attached Files
        Last edited by Dzoshu; 24-11-2015, 02:00.

        Comment

        • gauron
          Junior
          • 12-2015
          • 26

          #5
          IBU: 40
          opak.: beczka (0,33 l)
          data: 2015-11-10#3
          ocena: 3 – dobre
          cena: 11,00 zł
          miejsce: Hoppiness

          opis:
          zapach: delikatne cytrusy, trochę nafty;
          smak: lekko wodniste, lekkie cytrusy;
          goryczka: niska;
          po zamieszaniu lekka kapusta kiszona w zapachu
          http://fb.com/browarGauron

          lista wszystkich degustacji

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Żółto-słomkowe, lekko opalizujące [4]
            Piana: Drobna, bardzo niska i bardzo krótka [3.5]
            Zapach: Melon, mango i lekka ale niezwykle drażniąca kanaliza [3]
            Smak: Zaczyna się od wytrawności z lekkim muśnięciem. Następnie cierpkie i jakby musujące a na koniec solidnie goryczkowe, z długą przyjemnie chmielową końcówką [4]
            Wysycenie: Nieco mniejsze od średniego [4]
            Opakowanie: Nadal nie trafia do mnie stylistyka etykiet Artezana. Na szczęście jest jeżyk na kapslu [3.5]
            Uwagi: Dobre piwo ze skopanym aromatem. Zakładam, że to defekt butelki

            Moja ocena: [3.575]

            Comment

            • melor
              Senior
              • 04-2006
              • 364

              #7
              aromat: bardzo przyjemny zapach owoców egzotycznych. Chociaż mnie to przypomina chmiele amerykańskie. Oprócz zapachu z "pacifica" czuję w tle jeszcze inny chmiel o zapachu... hmm... orzechowym? W każdym razie bardzo przyjemny.
              kolor: jasnozłoty
              piana: mała i nietrwała
              smak: Wyraźne chmielowe aromaty dominują w smaku. Goryczka jest zauważalna, ale nie jest zbyt duża, ani zalegająca. Bardzo porządnie nachmielone piwo na aromat. Takie lubię. Dobre, pijalne, ale nie ma szału.
              7/10

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎